Keystone logo
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Tanıtım

Tüm öğretim üyeleri hem araştırma hem de öğretimde yer almaktadır. Bu okulun gelişmesine izin verir. Beş lisans programı ve 18 yüksek lisans programı ile, Erasmus Ekonomi Okulu, disiplinlerinde (ekonomi, işletme ekonomisi ve ekonometri) en iyisi olmayı ve araştırma ve öğretimde mükemmelliğe ulaşmayı hedeflemektedir. Bu, sıralamadaki performansıyla ölçülebilir.

Erasmus Ekonomi Okulu stratejik olarak ekonomi üzerine net bir odaklıdır. Tıpkı 100 yıl önce olduğu gibi, okul 1913'te kurulduğunda, iktisatçılar, Erasmus Üniversitesi Rotterdam'ın vurucu kalbidir. En iyi Erasmus mezunları, bilime, hükümete ve iş dünyasına olağanüstü katkılarda bulunmuştur.

Erasmus School of Economics, gelecekteki ekonomik meselelere bilimsel bilgi veren ve hükümet ve firmalara yönelik endişe konusu olan konulara cevap vermeyi amaçlayan uluslararası üne sahip bir enstitüdür. Okulun odak noktası, hepsi ekonomik açıdan, bilimsel bilginin yaratılması, yayılması ve uygulanması üzerinedir. Erasmus İktisat Okulu, disiplindeki en yeni anlayışlara dayanır. Uluslararası bilimsel ortaklarla işbirliği yapar ve Rotterdam şehrinin taşımacılık ve sanayi merkezi olarak sahip olduğu eşsiz konumla ilgili iş konularında yerel temellere sahiptir.

Konumlar

  • Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

sorular