Keystone logo

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

A logo

Tanıtım

Mühendislik Fakültesi ve Yönetim Okulu piyasada sadece dokuz yıl ama zaten mükemmel sonuçlar gösteriyor ve dolayı farklılıklar ulusal okullar arasında öne çıkıyor. Bu dikkate alarak, MEC São Paulo Üretim Mühendisliği en iyi özel kolejler biri tarafından kabul edilir TBM, ENADE, fakülte, öğretme-öğrenme kaynakları, altyapı ve tesislerde not için kompozit gösterge.

FAKÜLTE GÜZEL VE ​​VERİMLİ VE İŞ SÜREÇLERİ STRATEJİK VİZYON TEKNOLOJİK BİLGİ BİRLEŞTİRİLMESİ, FORM KOMPLE ÜRETİM MÜHENDİSLERİ İÇİNDE İŞLENEN, GENİŞ TECRÜBE İLE POST-DOKTOR, doktorlar, öğretmenler VE UZMANLARIN SEÇİLMİŞ ETTİ.

Daha fazla, öğrencilerin akademik bilgi sadece geliştirmek emin yapımında gerçek bir endişe değil, aynı zamanda kendi kişisel gelişimi bulunmuyor. Onlar işgücü piyasasına girmek için ve gelecekteki toplumun getirecek sorunlarla karşı karşıya kalmaya hazır profesyoneller sonuçlanan keşfetmek ve onların tam potansiyelini keşfetmek için teşvik edilir.

Neden ESEG Mühendislik ve Yönetim Okulu tam bir profesyonel haline öğrenciyi dönüştürmek için her alanda en iyi getirerek, yenilikçi bir öğretim metodolojisi vardır.

Konumlar

  • Rua Vergueiro, 1951 | Vila Mariana 04101-000 | São Paulo-SP, , São Paulo

sorular