Keystone logo
Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Tanıtım

Yazdığınız hikaye

İspanyolca Yaratıcı Yazım olarak Hoşgeldin / okul içinde dünyaya, hoş geldin / aa Escuela de Escritores :

Hepimiz anlatacak bir hikayesi var ve bunu yapmanın en iyi yolu bulabilirsiniz. evet, yazmayı öğrenebilir, çünkü. Yazma bir beceridir ve herhangi zanaat gibi, ilk adım biliyor ve ustaca bunu egzersiz için izin teknikleri konusunda uzmanlaşmak. Bu zanaat öğretin ait varlık sebebidir Escuela de Escritores . yalnız ilahi parmak dokunduğu veya yazma geni ile kutsanmış deha ulaşılabilecek bilgi: binlerce kişi sitemizde ve sanal sınıflar ile geçti onbeş yıldır her gün bunu keşfetmek.

70089_17-18_FB_portada_1200x627px_SOLO-IMAGEN.jpg

Bir iş ustalıkla yapıldığında sanata gelir ve ayrıca yetenek veya ilham olan bu gayri maddi bahsederken bir sanat olur. Yetenek öğrenilen, ama doğru ortamda gelişebilir, az veya çok olması değil. Yazarlar her zaman rehberlik veya öneri için başka yazarlar (edebi çevreleri veya birçoğu arasındaki mektuplara ilişkiyi unutmayın) kendini çevreleyen ihtiyaç var. Escuela de Escritores dünyadan, bir topluluk İspanyolca yaratıcı yazma iyi öğretmenler birçok rehberliğinde sizin grup arkadaşları ile yazma deneyimlerini paylaşmak için İspanyol yazarlar için bir buluşma yeridir.

Başlangıç ​​yazma sadece bir başlangıç ​​olduğu için. daha hayatını: İki kelime ile cevap, boş sayfa önünde pek çok saat sürebilir do yazdıkları niçin sordu, pek çok yazar vardır. Bir yazar çok hayatı yaşıyor: onunkini ve tüm kendisi içinde keşfeder. Biz dünyadan gerçek duyguları bizi ayıran korku o katmanı yazarken şey bozuldu. Diğer taraftan biz bir yazar onlar sabır ve beceri bir sürü, hikaye, roman, senaryo, şiir, sanat hayatına olmak sonuna, cümleler bir araya gelene kadar bakım öğrenir kırılgan kelimeleri doğarlar.

70090_007ec.jpg

arzu yazar olarak sizi yetiştirmek ise, hayal kırıklığına uğratma, sırlar ve bu zorlu ve heyecan verici işin tekniklerinde başladı. Biz başarıyı ve okuyuculardan binlerce, ne Fame rahatsızlıkları, bazı yazar olmanın yanlış anladıkları bu edebi zafer söz veremem; Hayat içinizde yener ve sadece o, sesinizi ve konuşma yapımı ile ilgili gidebilir hangi eğitimi: ama biz size ticaretin tüm teknikleri ve kaynakları öğrenmek sağlayan, sağlam, kapsamlı ve iyi yapılandırılmış bir eğitim garanti edemez güvenebileceğin.

Konumlar

  • Spain Online

    Spain Online, İspanya

  • Madrid

    Covarrubias 1 , 28010, Madrid

sorular