Keystone logo
ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

Tanıtım

"Dünyalara açık yöneticiler ESLSCA Business School Paris, öğrencilerini her zaman sağlam genel bilgilerle donatmayı ve onların gelecekteki yönetici ve işletme yöneticileri rollerine hızla uyum sağlamalarını sağlamayı hedeflemiştir.

Kararlı bir şekilde öğrenmenin etkinliğine odaklanan ESLSCA Business School Paris, 70 yılı aşkın süredir faaliyetlerini, özellikle Finans, Yönetim ve Pazarlama alanlarında akademik bir mükemmellik merkezi olmak için geliştirmiştir. Uzmanlaşmış Lisans veya MBA programı, tam zamanlı veya iş eğitimi, okul, öğrencinin seçebileceği birçok kurs sunar.

Temel teori ve pratik deneyim arasında dengeli bir pedagojiyi vurgulayan ESLSCA Business School Paris, bilgi ve becerilerin kazanılmasında yerleşik bir ilerleme oluşturmuştur. Bu kurslara ek olarak ve programa bağlı olarak, işbirlikçi deneyim kazanmayı mümkün kılan Lab formatında çalışma, bilgi kullanımı metodolojilerini başlatan Araştırma faaliyetleri veya ortak şirketlerle ortak şirketlerle olan somut bağlantılar gibi birçok yenilik vardır. inisiyatif ruhu ve iş gerçekleriyle doğrudan yüzleşme sağlar.

ESLSCA Business School Paris, sürekli olarak ekonomik dünyayı ve gelişmelerini dinliyor. Farklı hedef kitlelerin, öğrencilerin ve aynı zamanda becerilerini geliştirmek veya kariyerlerini yeniden yönlendirmek isteyen genç mezunların ve şirket yöneticilerinin taleplerini karşılamak istiyor. Bu aynı zamanda programların sürekli olarak işgücü piyasasının ihtiyaçlarıyla en iyi eşleşmeyi aradığı anlamına gelir. Tüketici eğilimleri, teknolojik yenilikler, jeopolitik değişimler, dijitalin yeni kullanımları… Bunların hepsi okulun öğretilerinde yankı bulan göstergeler.

ESLSCA Business School Paris, dünya çapında 15'ten fazla ülkede bulunan kuruluşlar aracılığıyla her yıl 100.000'den fazla öğrenciye eğitim sağlayan uluslararası grup Planeta Formation et Universités'in uzmanlığına ve sağlamlığına güvenebilir. Bu destek, öğrencilerde kendilerini çevreleyen ve yerlerini buldukları çevreye ilişkin açık bir vizyon şekillendiren büyük bir kültürel zenginliği garanti eder.

Uluslararası dünyaya geniş ölçüde açık olan ve hala her zamanki kadar çekici olan bir dünya şehri olan Paris'in kalbinde sunulan ESLSCA Business School Paris'in programları, dünyayı anlayabilmesi gereken yarının liderlerinin yetiştirilmesine katkıda bulunur. aktörleri olmak için. etkili."

Xavier Auzanneau- Genel Müdür

Neden ESLSCA'yı seçmelisiniz?

ESLSCA'ya gelip okumak için 5 neden:

1. İş piyasasına uygun eğitim

Eğitim kurslarımız, işgücü piyasası oyuncularıyla işbirliği içinde düşünülmüş ve oluşturulmuştur. Fakültemiz öğretmen-araştırmacılardan ve aynı zamanda profesyonel dünyadan uzman konuşmacılardan oluşmaktadır. Eğitiminizi ESLSCA Business School Paris'te yapmak, büyük şirketlerin aradığı operasyonel becerilerle çalışma hayatına girmenizi sağlayacaktır.

2. Kişiye özel pedagoji

ESLSCA Business School Paris, benzeri görülmemiş bir eğitim yapısı olan "ESLSCA Learning System" sunmaktadır. Üç temel dayanağa dayanan bu yöntem, öğrencilerin pozitif pedagojinin yanı sıra çok sayıda eğitim ve dijital araç sayesinde bir mükemmellik yolunu izlemelerini sağlar. Bu pedagojik mühendislik, öğrencinin kursu boyunca profesyonel kariyerini geliştirmesini sağlar.

3. Modern bir kampüs

ESLSCA Business School Paris'te, 8000m2'den büyük yeni binamızda gelişeceksiniz. Okulumuz, Paris'in 19. bölgesinin kalbinde, Parc de la Villette'den bir taş atımı uzaklıkta bir iş kampüsünde yer almaktadır.

4. Uluslararası gücün gücü

Şu anda ESLSCA Business School Paris öğrencileri arasında 50'den fazla milletten temsil edilmektedir. Ayrıca öğrencinin yurt dışında bir değişime gidebilme imkanı vardır. Okulumuz AACSB, EFMD, CREPUQ ve EDUNIVERSAL üyesidir.

5. 15.000'den fazla mezundan oluşan bir ağ

ESLSCA Business School Paris, şu anda tüm dünyaya yayılmış 15.000'den fazla üyesi olan okulun eski öğrencilerinin derneği sayesinde ağının gücüne güvenebilir. ESLSCA Mezunlar Derneği'nin ana misyonu, mezunlar topluluğunu canlandırmak ve öğrencilerin ağlarını genişletmelerine ve kariyer fırsatlarından yararlanmalarına olanak sağlamaktır.

İstatistik

 • 70 yıllık deneyim
 • Tüm dünyada 15.000 mezun
 • Öğrenciler için 5000 iş ve staj teklifi
 • 50 ortak üniversite
 • + 100.000 öğrenci
 • 9.800 ortak şirket
 • Ağın kurulduğu 15 ülke
 • 114 millet

  Derecelendirmeler

  ESLSCA Business School Paris'in eğitim projesini destekleyen, öğretmenleri görevlendiren, sayısız staj sağlayan ve mezunları en iyi koşullarda karşılayan şirketlerin tanınması. EXPANSION dergisinin (Nisan 2010) genç mezunlarının maaşlarına ilişkin anketin sonuçları, bu yıl da sınıflandırılmış 40 okul arasında 28. sırada yer ESLSCA Business School

  akreditasyonlar

  Konumlar

  • ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

  sorular