Keystone logo
European Business University

European Business University

European Business University

Tanıtım

EBU hakkında

183456_milestone.png

Görev beyanı

Lüksemburg European Business University , gelişen yeniliklerin ön saflarında yer almasını sağlayarak akademik mükemmellik geleneğini gerçekleştirmeye ve sürdürmeye adanmıştır. EBU, uluslararası düzeyde tanınmış personel ve kültürlerarası kökenden gelen kadın ve erkek fakültelerinin aktif olarak desteklenmiş bir ekibinin yeteneklerini kullanarak dünya standartlarında kaliteli eğitimin ölçütü olmak için çaba gösterecektir.

EBU misyonunu desteklemek için:

  • Küresel toplum için entelektüel bir kaynak ve platform görevi görecek;
  • Her zaman etik standartları koruyacak;
  • Eğitimi küresel topluluk için erişilebilir, adil ve uygun maliyetli hale getirecek;
  • Küresel toplumun ihtiyaçlarını çeşitli programlarla karşılayacak mı;
  • Kültürlerarası bir ortam sağlayacaktır.

124413_124291_csm_slide_chateau_f8b09521011.jpg

Çevrimiçi Eğitim Hakkında Bir Makale

Lüksemburg European Business University , daha dengeli ve eşit bir eğitim sistemi sağlamak için kurulan Teknoloji Etkinliği Öğrenimi - Afrika, Asya ve Amerika'dan (TEL-A) evrimleşmiştir. Her iki varlık da Lüksemburg Büyük Dükalığı'nda kuruludur.

Lüksemburg European Business University (EBU) Asbl'e kayıtlı Lüksemburg Hükümetidir. (kar amacı gütmeyen kuruluş) sicil numarası F12020. Birden fazla ortaklığa ve özel çevrimiçi kurslara ev sahipliği yapan EBU, sizi kişisel ve profesyonel gelişim hedeflerinize ulaşmamıza yardımcı olmaya davet ediyor. Liderlik ekibimiz, üniversitenin akademik mükemmellik geleneğini sürdürme eğitim misyonunu, birinci sınıf bir eğitimin konu uzmanları olan uluslararası olarak tanınan fakülte tarafından tam olarak desteklenen bir ekip tarafından sağlanmasını sağlayarak yerine getirmeye adamıştır.

EBU gelişen yenilik fikrine kararlıdır. Çevrimiçi programımızın ve faaliyetlerinin her alanında bulunabilecek olan ruh budur: kararlı coşkulu ve motivasyonlu öğretim üyelerimizden ve destek personelimizden küresel öğrenci ve üniversite ortaklarımıza. Bu bağlamda, tüm EBU Verilen akademik sertifikaları Ethereum blockchain ile doğrulanabilir. Bu sertifikaların nasıl doğrulanabileceği ile ilgili detaylara İdare ekibimizden ulaşabilirsiniz.

EBU bu sırada Üçlü Alt Çizgiye yapışır; İnsanlar, Gezegen, Kar. BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine destek olmayı da istiyoruz .

Nerede olursanız olun, dünyanın herhangi bir yerinden EBU Online ile öğrenin ve büyütün.

Tim Gouw / Unsplash

Three businesswomen

Konumlar

  • Luxembourg City

    Château de Wiltz L-9516 Wiltz G.D. of Luxembourg, , Luxembourg City

sorular