We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

European Wine Academy

European Wine Academy

European Wine Academy

Tanıtım

European Wine Academy uluslararası bir şarap Akademisidir (2004 yılında çevrimiçi kurslar sunmaya başladık, belki de bunu yapan ilk üniversite dışı), nerede yaşıyor olursanız olun, 21. yüzyıl e-öğrenimini (uzaktan eğitim) çevrimiçi yöntemler. Dolayısıyla, bir bilgisayara ve internete erişiminiz varsa ve ciddi bir şarap kalifikasyonu istiyorsanız, size kesinlikle yardımcı olabiliriz.

Kökleri Avrupa'nın şarap, şarap ve bağcılık gelenekleri ve şarap kültürüne dayanan, ancak şimdi Uluslararası Şarap Okulu'na dönüşen, tüm dünyadan öğrencilerini çeken ve amatörlere şarap kursları sunan modern bir Şarap Okuluyuz ve Essentials of Wine, Şarap Tadımı, Şarap Bölgeleri, Alkollü İçkiler, Sommelliership & Restaurant Management, Şarap Turizmi, Şarap Pazarlama ve İşletme, Bağcılık, Şarapçılık ve Şarap Üretimi gibi kurslarda ve hepsi farklı akademik seviyelerde: daha kısa (20 Uzun ders) Temel kurslar, ardından popüler 40 derslik uzun Sertifika kursları ve ardından 80 ila 120 ders alabilen en üst düzey Önlisans Derecesi kursları.

Konumlar

  • Ghent

    Ghent, Belçika

    sorular