Keystone logo

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

A logo

Tanıtım

Küresel eğitimde lider bir yenilikçi olarak, Fairleigh Dickinson University, dünya çapında öğrencilere eşsiz eğitim fırsatları sunmak için yeni yollar aramaktadır. Üniversitenin yeni kampüs 2007 yılında açıldı Vancouver, British Columbia. ABD sınırına yakın Batı Kanada'da bulunan Vancouver dünyanın en doğal, kozmopolit ve çok kültürlü şehirlerinden biridir.

Vancouver Kampüs öğrencilere Kanada'da okurken bir Amerikan üniversite derecesi kazanmak için birkaç fırsat birini sunuyor. Vancouver Kampüsünde sunulan tüm lisans programları İleri Eğitim British Columbia Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Fairleigh Dickinson University - Vancouver çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratmak için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlıyor. Vancouver derece çalışmalarına başlamadan önce İngilizce dil becerilerini geliştirmek ek desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için kaynaklar sunar.

Neden Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University, küresel eğitim yoluyla dünya vatandaşları hazırlanması adanmış akademik mükemmeliyet merkezi olduğunu. Üniversitesi, katılmak kurşun ve fikirler, ticaret ve kültür küresel pazarda başarılı olmak için gerekli, multidisipliner kültürlerarası ve etik anlayış kazandırmak için çaba göstermektedir.

1942 yılında kurulan, FDU dünyanın dört bir yanından 1.000 'den fazla uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere yaklaşık 12.000 lisans ve lisans öğrencileri, hizmet, New Jersey en büyük özel üniversitesi. Üniversitenin iki ABD kampüsleri New York yakınlarındaki kuzey New Jersey bulunmaktadır. Vancouver Kampüsü'ne ek olarak, Üniversite sahibi ve Wroxton, İngiltere'de bir kampüs çalışır.

Vancouver Kampüsü British Columbia, Kanada'da bir değil, kar amacı gütmeyen kuruluş olan British Columbia Vakfı Fairleigh Dickinson Üniversitesi ile işletilmektedir.

Akreditasyonlar ve Onaylar Üniversite Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve Yükseköğretim New Jersey Komisyonu devlet tarafından lisanslanmıştır. İşletme Advance Collegiate Schools Derneği - İşletme FDU Silberman Koleji AACSB International tarafından prestijli akreditasyon tutar. Üniversitenin bireysel akademik lisans programlarının çoğu uygun mesleki ve eğitsel kurumlar tarafından akredite edilmiştir.

Dönem "üniversite" 8 Mayıs 2006 tarihinde yürürlüğe İleri Eğitim British Columbia Bakanlığı'nın yazılı izni altında kullanılan bir kalite değerlendirme süreci geçirmiş olan ve bakanlık tarafından belirlenen kriterleri karşılamak üzere tespit edilmiştir. Fairleigh Dickinson University, 2003 yılında British Columbia tarafından benimsenen sıkı standartlar altında rızasını kazanmak için ilk olmayan Kanadalı bir kurumdur.

Konumlar

  • 842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada, V6B 2P6, Vancouver

sorular