Keystone logo
Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Tanıtım

Faulkner Üniversitesi'nden çevrimiçi bir derece ile Geleceğinizi Keşfedin!


Misyonumuz; içerik, pedagojik ve mesleki bilgi sahibi, karakter bütünlüğünü vurgulayan, armağanlarını başkalarının hizmetinde kullanan, mesleki yeterlilik gösteren, son derece yetkin, profesyonel ve sosyal olarak işlenen ilkokul ve ortaokul eğitimcileri yetiştirmektir. kendi alanında liderlik.

Faulkner Üniversitesi, 70 yılı aşkın bir süredir öğrencilerine olağanüstü eğitim veren özel bir Hristiyan liberal sanat kurumu. Online eğitim programımız, ülkenin her yerinden geniş bir yelpazede mükemmel derece programları sunmaktadır. 23 çevrimiçi derece programlarından herhangi birini seçin. Faulkner'da bir numaradan daha fazlasısın. Her öğrencinin programına uygun esnek talimatlar ve yaptığımız her işte onurlandırılan bir Hıristiyan mirasıyla, çevrimiçi eğitim programlarımız Faulkner derecesinin prestijini ve mükemmelliğini arayan herkes için bireyselleştirilmiş bir deneyim sunar.

Faulkner Üniversitesi Vimeo Üniversitesi'nden Faulkner Üniversitesi Yetişkin Eğitimi Davetiyesi .


Faulkner Üniversitesi'nde Çevrimiçi Eğitim

Faulkner Üniversitesi, Montgomery, Alabama merkezli bir özel, Hıristiyan liberal sanat kurumu olup, öğrencilere yüzyılın en iyisi için prestijli, inanç temelli bir eğitim sunmuştur. Kampüs içi programlarımızın kapsamlı listesini tamamlamak için, öğrencilere tamamen online olarak tamamlanabilecek bir dizi lisans programı sunmaktan gurur duyuyoruz. Her program esnek, bireyselleştirilmiş bir deneyim, derinlemesine bir müfredat ve kampüs içi programlarımızın bilindiği eğitim kalitesinin aynısını sağlar.


Çevrimiçi Hıristiyan Üniversitelerin Faydaları

Faulkner Üniversitesi'nde çevrimiçi eğitim görmeyi düşünüyor musunuz? 23 çevrimiçi derece programlarımızdan birine kaydolmak için birçok sebep vardır. Faulkner Üniversitesi de dahil olmak üzere çevrimiçi Hıristiyan üniversitelerin sunduğu avantajlardan sadece birkaçı:

 • Programlar tercihlerinize uygun esnek, özel zamanlama sunar.
 • Birçok program kampüs içi alternatiflerden daha hızlı tamamlanabilir.
 • Bütçenize uygun rekabetçi eğitim oranları sunuyoruz.
 • Eğer bir işin varsa, onu arka yakıcıya koymaya gerek yok.
 • Kampüs ziyaretleri nadiren gereklidir (bazı programlar kampüs içi kurslara sahiptir).
 • Nerede istersen, nasıl istersen çalışabilirsin.
 • Öğrenciler çok çeşitli konular arasından seçim yapabilirler - programlarımız İncil çalışmalarından adalet yönetimine kadar her şeyi kapsar.
 • Gaziler ve mevcut askeri üyeler için özel avantajlar mevcuttur.


Bir Hıristiyan Eğitimi

Faulkner Üniversitesi'nin çevrimiçi programları sadece bir dereceden fazlasını sağlıyor. Her müfredat, okulun gururlu Hıristiyan mirasına sadık kalan okulun misyon ve değerlerinden esinlenmiştir. Kursunuzun kapsamı ne olursa olsun, kurumumuzun köklü Hıristiyan idealleri baştan sona aşılacaktır.

Konumlar

 • USA Online

  5345 Atlanta Highway, Montgomery, AL 36109, , USA Online

sorular