Keystone logo
© Eva Dang
Financial ELearning

Financial ELearning

Financial ELearning

Tanıtım

Biz Kimiz

Financial ELearning , finans ve ticaret dünyasına bir bakış açısı sunan dünyanın ilk online İngiltere Hükümeti Ofqual ( href = "Ofqual.gov.uk ) akredite eğitim sağlayıcısıdır. "

Eğitim endüstrisinde faaliyet gösteren son derece yetenekli yenilikçiler, tüketicinin malzememize dünyanın herhangi bir yerinde kendi hızlarına erişmesini sağlayan esnek, çok dilli e-Öğrenim çözümleri yaratıyor ve sağlıyoruz.

Financial ELearning finans ve ticareti anlıyoruz, kapsamlı Ofqual akredite ve düzenlenmiş derinlemesine ekonomik kurslar, eski finansal piyasa tüccarları ve endüstri uzmanları tarafından oluşturulmaktadır.

Niyetler

Uyum, risk ve ticaret ile ilgili İngiltere Hükümeti akredite finansal hizmetler sektörü kursları sunmak.

LMS'nin operasyonel verimliliğini ve maliyet tasarruflarını en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı danışmanlık finansal eğitim danışmanlığı sağlamak.

Halen çalışmakta olan mevcut / geleneksel ders materyalini benimsemek ve% 100 çevrimiçi erişilebilirliğe geçmek.

Nasıl çalışır

Müşterilerimize online kurslarımıza güvenli bireysel erişim sağlarız.

Kurs materyaline, dil ayarlarına ve çalışma planına kabul konusunda tam destek verin.

Satın aldığımda çevrimiçi (Blended) Öğrenime nasıl erişebilirim?

Bir satın alma işlemini ilk kez yaptığınızda, Harmanlanmış Öğrenim Portalınıza erişmek için bir e-posta gönderilecek, lütfen tarayıcınızda bu yeri işaretleyin veya e-postayı bağlantıya kaydedin. Kayıt sırasında oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak Karma Öğrenim Portalı'na giriş yaptığınızda, satın alma işlemleriniz görüntülenecektir.

Karma Öğrenme Portalı'na giriş yapmak için bir Erişim Koduna ihtiyacım var mı?

Hayır, normal olarak, tüm yöneticiler ve öğrenciler e-posta adreslerini ve şifrelerini kullanarak giriş yapabilirler. Erişim koduna ihtiyacınız olacak tek zaman, yöneticiniz hesabınızı sizin için oluşturduysa ve e-posta adresinizi bilmiyorsa. Bu durumda, sistem yöneticinin kullanmanız için size vereceği bir erişim kodu üretecektir.

Çevrimiçi satın alıyorum Organizasyonum adına Öğrenme, öğrencilerimi nasıl yönetirim ve ilerlemelerini nasıl izlerim?

Birden fazla çevrimiçi öğrenim ürünü için ilk satın alma işlemini yaparsanız, yönetici olarak sizin için bir hesap oluşturulur ve Karma Öğrenme Portalınıza erişmek için bir e-posta gönderilir.

  • Güvenli araçları aldık
  • Sertifikalı Ürünler
  • Rekabetçi fiyatlandırma
  • Düzenleyici Onay
  • Kurulmuş Eğitim Deneyimi
  • Büyük destek

Konumlar

  • London

    London, Birleşik Krallık

sorular