Keystone logo
© ©Flexible Learning with Falmouth University
Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Tanıtım

172491_172347_button_read-more-about-falmouth-university-on-their-website.png

1902 yılında kurulan, daha önce Falmouth Sanat Okulu, Falmouth Sanat ve Tasarım Koleji ve Falmouth Üniversite Koleji idik. Aralık 2012'de tam Üniversite statüsüne ulaştık ve Öğretimde Mükemmeliyet Çerçevesi (TEF) 2017'de altın sıraya yerleştik.

Falmouth Üniversitesi, şu anda dünya çapında 100'den fazla ülkeden doktora seviyesine kadar 4700'den fazla öğrenciye sahiptir. Öğrenciler 54 derse kayıtlıdır; mimariden canlandırmaya, iş girişimciliğinden bilgisayara, modadan gazeteciliğe kadar.

Birinci sınıf eğitim ve son teknoloji olanaklardan yararlanırlar. Falmouth'da öğretilen tüm disiplinler arasında, Üniversitenin temel amacı, öğrencilerine harika bir iş bulma becerileri ve fikirlerini ticari bir başarıya dönüştürmek için girişimci güven sağlamaktır. İlk günden itibaren öğrencilerimiz yaratıcılıklarını, girişimcilik becerilerini ve endüstri bilgilerini geliştirmeyi öğrenirler. Mezun olduktan sonra, heyecan verici ve canlı Yaratıcı Endüstrilere katılmaya hazır ve motive olurlar. Mezunlarımız sadece harika işler elde etmekle kalmıyor - mezun istihdam oranımız% 97 -% 28 kendi işini kuruyor. Bu, İngiltere ortalamasının dört katı. Bu girişimci ruhu teşvik etmek, öğretme şeklimizin anahtarıdır. Cornwall bizim evimiz olsa da, Falmouth'un görünümü uluslararasıdır. Portföyümüz giderek küresel olarak odaklanıyor ve bizi dünyanın neresinde olursanız olun birinci sınıf eğitim sunma konusunda ön saflara yerleştiriyor. Personelimiz, endüstri bağlantıları ve ticari sektördeki kanıtlanmış deneyimleri ile bu çığır açan yeni kursların başarılı bir şekilde sunulmasının merkezinde olacaktır. Şimdi Falmouth'un neden bir numara olduğunu bulma şansınız var.

Falmouth Üniversitesi ile esnek çalışma

Falmouth Üniversitesi, kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve dünyanın her yerinde ve önde gelen birçok tanınmış yaratıcı şirkette öğrencilerin kariyerleri için sıçrama tahtası sağlama konusunda önemli bir itibar kazanmıştır. Falmouth Üniversitesi programlarını nerede olursanız olun esnek bir şekilde okumak, size uygun kişisel hız veya yoğunlukta ve düzensiz çalışma programlarına uyma fırsatı sunar. Yaratıcı sektör, küresel olarak büyüyen sektördür. İster kariyerinizi geliştirmek ister yaratıcı sektörde kariyerinize başlamak istiyor olun, Falmouth University'nin esnek öğrenme programları, gelirinizi ve kariyer ilerlemenizi kesintiye uğratmadan sizi doğru beceri ve bilgilerle donatır. Dünya çapında yaratıcı sektörde çalışan herkesi gelişmeyi asla bırakmamaya teşvik ediyoruz.

Kurslarımız titiz, pratiktir ve uygulama alanınızda etkili bir profesyonel olmanız için sizi bilgi ve becerilerle donatmak üzere tasarlanmıştır. Tüm modüller, kendi alanlarında endüstri uzmanı olan Falmouth akademisyenleri tarafından çevrimiçi olarak geliştirilmekte ve öğretilmektedir. Yaklaşımımız, kampüs içi Master kurslarımıza eşit kalitede bir öğrenme deneyimi sağlayarak sizi yolun her adımında destekler.

Temel özellikler

 • Evden, iş yerinden veya dünyanın herhangi bir yerinden hareket halindeyken esnek bir şekilde öğrenin
 • Yer değiştirmeye, kariyer ara vermeye veya vize başvurusu yapmaya gerek yok
 • Yarı zamanlı çalışmanın iki yıl içerisinde kursu tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde yapılandırılmıştır
 • Dünyanın dört bir yanından diğer öğrencilerle birlikte çalışın ve bağlantı kurun
 • Yüksek kaliteli çevrimiçi öğretim: size modülleri öğreten sektör lideri akademisyenlerimiz tarafından geliştirilen kısa dersler ve dijital kaynaklar
 • Birinci sınıf akademik destek: eğitmenler size rehberlik etmek ve geri bildirimde bulunmak için her gün hizmetinizdedir
 • Teoriyi pratiğe uygulamanıza yardımcı olan öğrenme aktiviteleri
 • Canlı geribildirim oturumları ile öğretmenlerden ve akranlardan gelen zengin geribildirim
 • Tüm değerlendirmeler çevrimiçi olarak alınır ve gönderilir
 • Hem Falmouth'ta hem de uluslararası yerlerde düzenlenen öğretim görevlileri, diğer öğrenciler ve sektör konuşmacıları ile yüz yüze toplantılar için düzenli fırsatlar
 • İhtiyacınız olan her şey, sezgisel çevrimiçi öğrenme platformumuzda mevcuttur. Falmouth'la çevrimiçi çalışmaktan zevk almak için bir teknoloji sihirbazı olmanıza gerek yok
 • Yüksek Lisans ödülü, kampüs temelli kurslarımız için verilenle eşit başlık ve niteliktedir.

İstatistik

Öğrenci nüfusu: 100'den fazla ülkeden 4700'den fazla öğrenci
İstihdam oranı: %97 (%28 kendi işini kurdu)

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Falmouth

   Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  sorular