Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Tanıtım

Fordham Üniversitesi Sosyal Hizmet Enstitüsü'nde (GSS), 100 yılı aşkın süredir sizin gibi öğrencileri insan hakları ve sosyal adalet için ayağa kalkmaya hazırlıyoruz. Fordham GSS, sosyal hizmet mesleğinin geleneklerinde bir temel sağlarken, sofistike bir disiplinler arası müfredatla geleceğin zorluklarını karşılar. Ülkenin en iyileri arasında yer alan sosyal hizmet yüksek lisans programlarımız, sizi hayatları değiştirmeye ve toplulukları dönüştürmeye hazırlayacak esnek, deneyimsel bir eğitim sunar.

İdeallerinizi anlamlı ve yenilikçi bir kariyere dönüştürmeye hazırsanız, size yardımcı olmaya hazırız

  • Akademik Mükemmellik: U.S. News & World Report CSWE tarafından akredite edilmiş Sosyal Hizmet Yüksek Lisans programımızı ülkedeki en iyi yüzde 10'luk dilime sokmaktadır. Son derece saygın online Sosyal Hizmet Yüksek Lisans programımız, geleneksel Sosyal Hizmet Yüksek Lisans programımızla aynı başarılı öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.
  • Esneklik: Yarı zamanlı eğitim planları ve hafta sonu kursları mevcuttur. M.S.W. programımız, ileri düzey bir ayakta durma seçeneğinin yanı sıra kursları kariyer hedeflerinize göre uyarlama olanağı sunar.
  • Erişilebilirlik: M.S.W. programımız Lincoln Center, Westchester ve Long Island olmak üzere üç kampüste sunulmaktadır. Kaliteli M.S.W. müfredatımız, hibrit kampüs-online programımız ve yalnızca online programımız aracılığıyla da mevcuttur.
  • Kariyer Fırsatları: İleri görüşlü, yetkinlik temelli programlarımız, sizi kariyeriniz boyunca yeni zorlukların üstesinden gelebilecek çok yönlü, entegre bir uygulayıcıya dönüştürmek için tasarlanmıştır.

GSS Misyonu

Fordham Üniversitesi Sosyal Hizmet Enstitüsü'nün misyonu, öğrencileri insan hakları ve sosyal adaleti teşvik etmek üzere eğitmektir. Okul, kültürel olarak duyarlı, kanıta dayalı uygulamaları öğreterek ve araştırma, kamu savunuculuğu ve topluluk ortaklığı ile ilgilenerek insanların ve toplulukların refahını iyileştirmeye çalışır.

Ulusal Olarak Akredite Edilmiş Programlar

Fordham GSS, Sosyal Hizmet Eğitimi Konseyi tarafından Sosyal Hizmet alanında akredite edilmiş lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Öğrenciler, akreditasyon standartlarıyla uyumlu yetkinliklere hakimiyetlerine göre değerlendirilir. Bu yetkinlikler, eğitimleri sırasında tüm sosyal hizmet uzmanlarından beklenen temel boyutlardır. Ölçütleri karşılayan veya aşan değerlendirme puanları yetkinlik ustalığını gösterir. Programımızı ve öğrenme ortamımızı geliştirmek ve iyileştirmek için değerlendirme verilerini düzenli olarak Konsey ile paylaşıyoruz.

Konumlar

  • New York

    113 W 60th St #7, 10023, New York

    sorular