Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Tanıtım

Frankfurt School of Finance & Management , AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiş, araştırma odaklı bir işletme okuludur ve işletme, yönetim, bankacılık ve finansın her yönünü kapsar. Derece kurslarından Yönetici Eğitimi programlarına, araştırma projelerinden danışmanlığa uzanan etkileyici bir hizmet portföyü, Frankfurt School 'in şirket ve kuruluşlara, yeni kariyerlere başlayan bireylere ve deneyimli yöneticilere danışman, katalizör ve eğitim ortağı olarak hareket ettiği anlamına gelir. . Bir entelektüel ve pratik faaliyet merkezi olarak işletme okulu, gündemlerin ve konuların sürekli değiştiği iş, finans ve yönetim dünyaları için ileriye dönük çözümler formüle eder.

Yedi farklı program bölümünde birinci sınıf derece kursları ve sürekli eğitim seçenekleri sunuyoruz. Dört uzman araştırma merkezimiz var ve çok sayıda uluslararası danışmanlık projesi yürütüyoruz. Tüm eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri finans ve yönetim odaklıdır. Finans derken, finansal yönetimle uğraşan tüm şirketlerde fonksiyonlar arası finansal faaliyetleri kastediyoruz. Ve yönetim derken, yöneticilerin çalışanları ve kaynakları şirketin hedeflerine mümkün olduğunca uygun maliyetli bir şekilde ulaşacak şekilde dağıttığı klasik kurumsal liderliği kastediyoruz.

Frankfurt School Finance & Management finans sektöründen çıkmıştır, ancak bugün hizmetlerimiz diğer iş sektörlerinde de artan bir takdir görmektedir. Gelecekte, iş dünyasıyla ulusal ve uluslararası ağımızı genişletmeye devam edeceğiz.

Uluslararası Programlar

Bugünün yöneticileri, son derece çeşitli ve dinamik pazarlarda, artan küresel rekabette ve giderek daha fazla kendine güvenen müşteri ve tedarikçilerde büyük zorluklarla karşı karşıya.

Böylesine karmaşık bir iş ortamında hayatta kalan kuruluşlar, iyi geliştirilmiş stratejilere ve yüksek vasıflı yöneticilere sahip olan kuruluşlardır. Yönetici Eğitim Programları, yöneticilerin liderlik ve yönetim becerilerini keskinleştirmelerine yardımcı olabilir, onlara en iyi uygulamalardan öğrenme fırsatı verebilir ve dünyanın dört bir yanından en başarılı liderlerden ve şirketlerden bazılarıyla bir meslektaş ağı kurabilir.

Frankfurt School Finance & Management, yöneticileri ve çalışanları eğitme konusunda 50 yıllık bir deneyime sahiptir. Yöneticilerin günümüzün zorlu pazarının gereksinimlerini karşılayabilmelerini sağlamak için tasarlanmış çok sayıda yönetici eğitim programı ve diğer özelleştirilmiş eğitimler sunuyoruz.

Portföyümüz

Eğitim programlarımız, yüksek nitelikli ve deneyimli bir fakülte ile yerinde sınıf eğitimi, kendi kendine çalışma, web tabanlı eğitim ve özel derslerin yanı sıra uluslararası kabul görmüş sınavlar ve sertifikaları içerir.

Frankfurt School , bankacılık ve finans, genel yönetim ve liderlik alanlarında çok çeşitli konu alanları sunar. Müşteriler, Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Rusça dillerinde dersler ve eğitim materyalleri sunan yaklaşık 3.000 yardımcı fakülte ve uzmanın uzmanlığından ve öğretim deneyiminden yararlanır.

Finans ve diğer sektörlerden çok çeşitli şirket veya kurumlarda, yönetim kurulu seviyesindeki yönetici eğitimi dahil olmak üzere, küçük yöneticilerden üst düzey yöneticilere kadar her düzeyde yönetici eğitimi veriyoruz.

Frankfurt School , özellikle özelleştirilmiş yönetici eğitim programları alanında çok çeşitli hizmetler sunar:

 • eğitim ihtiyaç analizi
 • özelleştirilmiş eğitim programı tasarımı
 • seminer materyallerinin ve çalışma kitaplarının kişiye özel üretimi
 • müşterilerimiz adına e-öğrenme platformları ve web tabanlı eğitim programı yönetimi

Yüksek Lisans Programları

Lisans derecesi ile başarılı bir kariyerin temellerini attığınızda, bir sonraki adım bilginizi artırmak ve becerilerinizi geliştirmektir. Frankfurt School of Finance & Management'ta, her biri size gelecekteki bir liderlik rolü için kapsamlı bir hazırlık sunan yedi uzmanlık bölümünden herhangi birinde bir Yüksek Lisans programına katılabilirsiniz; her biri, rakiplerinize karşı bu hayati avantajı sistematik olarak elde etmenizi sağlar. Yüksek Lisans programlarımızın çoğu, uluslararası bir kariyere kapı açmaya yardımcı olacak şekilde İngilizce olarak verilmektedir.

Yoğun bir zaman diliminde finans ve bankacılığın temel yönlerini öğrenmekle ilgilenen talepkar ve yoğun, yüksek motivasyonlu öğrenciler başvurmalıdır.

Öne Çıkanlar

 • Endüstri uzmanları tarafından yönetilen dersler ve eğitimler
 • Küçük tartışma grupları
 • Finans kurumu ziyaretleri
 • Dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki etkileşim
 • Takım oluşturma, sosyal ve sportif faaliyetler
 • Heidelberg'e kültürel gezi (ünlü kalelerine ziyaret dahil)
 • Alman yiyeceklerini, içeceklerini ve kültürünü keşfetmek (rehberli şehir turu dahil)

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, Almanya

  sorular