Keystone logo
Fremont College

Fremont College

Fremont College

Tanıtım

Fremont College , eğitimin büyümenin temeli olduğu ve öğrencilerin tüm potansiyellerini geliştirme fırsatına sahip olmaları gerektiği ilkesine Fremont College kurulmuştur. Fremont College işverenleri, öğretim üyeleri ve personeli, sıkı çalışmaya kendini adamış ve hayatını daha iyi hale getirmek için değiştirme arzusu olan herkesin birinci sınıf bir eğitime erişimi hak ettiğine inanmaktadır.

Fremont College , birden fazla kurum ve teoriden en iyi teknikleri birleştirerek profesyonel eğitimde yenilikçi olmaya çalışmaktadır. Fremont College boyut, kalite ve yenilik açısından büyüdü. Fremont College işverenleri, mezunları, öğrencileri, öğretim üyeleri ve önemli danışma kurulu tarafından her gün yeni bölümler yazılıyor ve bunlar Fremont College hikayesinin bir parçası haline geliyor.

Misyonumuz, geleneksel sınıf ile 21. yüzyıl işyeri arasındaki boşluğu kapatmak ve mezunlarımızın yenilikçi öğretim yöntemlerine dayalı etkili bir eğitim deneyimi sunarak topluma katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Konumlar

  • Cerritos

    Studebaker Road,18000, 90703, Cerritos

    sorular