Keystone logo
GBSB Global Business School - Online programs İnovasyon Yönetimi Online Doktora Programı
GBSB Global Business School - Online programs

İnovasyon Yönetimi Online Doktora Programı

Spain Online, İspanya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 24.000 *

Uzaktan Eğitim

* Avrupalı olmayan başvuru sahipleri için | Avrupalı başvuru sahipleri için 12.000 Avro

Tanıtım

GBSB Global Business School'da İnovasyon Yönetimi Online Doktora Programı, uluslararası öğrencileri başarılı akademik kariyerlere hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program araştırma becerilerini geliştirir ve inovasyon yönetimi, dijital işletmeler, yapay zeka, bilgi yönetimi, girişimcilik ve teknoloji inovasyon yönetimi konularında sağlam bir temel sağlar.

Öğrenciler, inovasyon yönetimindeki en son trendleri tanırken temel araştırma bilgilerini de edineceklerdir. GBSB Global'de eğitim almak, çevrimiçi öğrenmenin esnekliğini sunarak eğitiminizi profesyonel ve kişisel taahhütlerinizle dengeleyebilmenizi sağlar. Destekleyici ortamımız, akademik ve profesyonel olarak başarılı olmanız için iyi bir donanıma sahip olmanızı sağlar.

Programın Önemli Noktaları

  • Araştırma Becerilerinizi Geliştirin: Yoğun kurslar aracılığıyla araştırma yeterliliğinizi geliştirin, sizi akademik düzeyde çalışmalara ve araştırmalara hazırlayın.
  • Kapsamlı Akademik Hazırlık: Girişimcilik, inovasyon yönetimi ve seçmeli konular gibi temel konularda güçlü bir akademik temel kazanın.
  • Esnek Çevrimiçi Öğrenim: Profesyonel ve kişisel taahhütlerinizi dengelemenize olanak tanıyan çevrimiçi eğitimin esnekliğinden yararlanın.

Akreditasyonlar

Malta Further & Higher Education Authority (MFHEA) programı resmi olarak tanımaktadır ve Hayat Boyu Öğrenme için Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi ile uyumludur.

Müfredat

Sıralamalar

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Neden GBSB Global Business School - Online programs'de eğitim almalısınız?

Okul Hakkında

sorular