Keystone logo

George Fox University

A logo

Tanıtım

Bilinen olun.

Sözümüzü: George Fox, her öğrencinin bilinen olacak - şahsen, akademik ve ruhsal.

Her öğrenci üniversite deneyimi getiriyor umut. adıyla anılmaya başlanmıştır. , Anlaşılan değerli, teşvik ve yükselmiş olması. şahsen, akademik, ruhsal - - hepimiz gelecek için farklı geçmişlere, yaşam deneyimleri ve hayalleri olan bu yere gelmek olduğunu kabul George Fox, profesörler ve personel otantik şekillerde öğrencilerle bağlantı anlamına gelir bilinen. Öğrenciler yeni fikirler sadece öğrenmek değil anlamına gelir bilinen, kendi paylaşırlar. duyulmasını araçları bilinen.

Bir öğrencinin bu şekilde bilinen bir şey olduğunu hissediyor, onlar ilham olur. Gerçek değişim olur Ve o zaman. Bilgi kalbe akla gelen taşır. Kariyer callings dönüşür. İnanç eyleme dönüşür. basit bir söz ile başlamak bu yüzden her öğrenci bilinen olacağını, bu.

ulusal Tanınan

George Fox Biz ilk kademe bölge üniversitesi olarak US News & World Report tarafından sınıflandırılır. "İyi Religiously Bağlı Kolejleri" Forbes Media'nın sıralamasında ilk 10 sıralamasında, bir çarpıcı Hıristiyan üniversite olarak ulusal bilinir ve Forbes sürekli yer alıyor milletin en Hristiyan kolejler arasında bize.

akademik Titiz

George Fox öğrenciler önemli burs ve uygulama teşvik zorlu bir müfredat tadını çıkarın. Hücresel düzeyde diyabet soruşturma veya travma ve bilişsel gelişimini inceleyerek, meme kanseri için tedavileri gibi konuları araştırmak - Richter Scholars Programı lisans ve lisansüstü öğrencileri, örneğin, fakülte rehberlere orijinal araştırma. Biz bu prestijli programa katılmak için Yale, Dartmouth, Cal Tech ve Chicago Üniversitesi de dahil olmak üzere sadece 11 kolej, biri vardır.

Öğrenci Odaklı

Fakülte ve ilk öğrencilerini koymak her öğrencinin farklı hedefleri ve ihtiyaçları olduğunu fark tasarım programları yöneticileri. Devam eden ruhsal oluşumu, fakülte rehberlik ve danışmanlık kariyer kişiselleştirilmiş akademik rehberlik, George Fox tüm eğitim süreci öğrencilerimizin büyüme ve başarı etrafında düzenlenmiştir.

ilişkisel dizayn

Arkadaşlar geleneklerinde köklü bir Mesih merkezli üniversite olarak, George Fox benzersiz anlamlı ilişkiler teşvik etmek için tasarlanmıştır. Öğrenciler ilk isimleriyle kendi profesör biliyor ve sırayla, profesörler ilk isim bazında öğrencilerini bilerek konusunda kasıtlı. George Fox, biz dönüşümsel öğrenme bütüncül, otantik ilişkilerle başlar inanıyoruz - ve bağlantıları bu tür yapım bir öncelik bizi diğerlerinden ayıran budur.

fırsat Zengin

George Fox ulusal üniversite kaynakları ve sadece küçük bir üniversite sağlayabilir fırsatlara ulaşmak. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri gibi öğretim-danışmanlık araştırma projeleri, staj olarak hayat değiştiren deneyimler katılmak ve yurt dışı programları inceler. seçenekler çeşitlidir. Burada, bir öğrenci, NCAA Division III takım sporlarında rekabet, bir oyunda gerçekleştirmek koroda şarkı, ve hatta bir öğrenci kulübü yol açabilir. Bizim küçük boyutlu büyük fırsatlar anlamına gelir.

Faith Infused

İnanç George Fox eğitim deneyimi her yönüyle nüfuz eder. Fakülte ve tüm Hıristiyan olduğunu yöneticiler, inanç ve öğrenmeyi entegre adanmış ve öğrencilerin mesleki çağrıya yerine yardımcı hakkında tutkulu vardır. Öğrenciler Tanrı'yı ​​ve insanları seven ve inanç seçkin profesyoneller haline bütün kişileri geliştirmek öğrenerek odaklı bir Mesih merkezli toplum bağlamında Tanrı'nın derin anlayışlar kazanmak.

Hizmet fikirli

George Fox dünyada sevgi ve uzlaşma maddeleri olmak ciddi İsa Mesih'in meydan alır. Öğrenciler AIDS kurbanlarına yardım için böyle Los Angeles Dream Center, Washington Makah Milleti, ya da Svaziland gibi çeşitli kültürler arası ayarlarına okul destekli hizmet gezileri almak. mühendislik gibi bazı programlar, müfredat içine hizmet entegre. Her sonbahar, üniversite Günü Serve bizim yıllık kampüs kapatır ve toplumda gönüllü 2.000 'den fazla öğrenci, profesör ve çalışanları gönderir.

Küresel Nişanlı

Kurulduğundan beri, George Fox dünyada onların inanç ilgili hale getirmenin yollarını aramaya öğrencilerine teşvik etmiştir. sosyal yardım, yurtdışında çalışma ve günümüzün sosyal adalet konuları ele bağlılığımız küresel farkındalık ve nişan vurgulayan bir öğrenme ortamı yaratmak için yardımcı oldu. George Fox yurtdışında okuyan öğrencilerin yüzdesi ülkedeki yaklaşık 1.800 akredite kolej ve üniversitelerin dışında üst 60 arasında US News & World Report tarafından sıralanır. Lisans ve lisans hizmet gezileri Afrika, Hindistan, Brezilya, Ukrayna ve Romanya'da karmaşık sosyal adalet endişeleri gidermek için devam ediyor.

Konumlar

  • George Fox University: Newberg Campus 414 N. Meridian St., 97132, Newberg

sorular