We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Global Humanistic University

Global Humanistic University

Global Humanistic University

Tanıtım

Yüksek Öğrenim Lisanslama Kurulu (HELB), Eğitim Bakanlığı ve Anguilla Hükümeti, GHU AI'ya İşletme, Finans, ve Hukuk.

GHU AI, ABD'den Ulusal Akreditasyon Kurumu - AAC ve İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi - ACBSP tarafından akredite edilmiştir.

GHU , Anguilla'daki ana ofisleri ile yarı zamanlı çevrimiçi eğitim programlarının özel bir sağlayıcısıdır. Yararlanabilecek herkese yenilikçi, araştırmaya dayalı öğretim ve öğrenime erişim sağlamak vizyonumuzdur. Amacımız, öğrencilerimizin ve personelimizin yaşamlarını olumlu bir şekilde etkilemek ve Curacao adasında ve daha geniş uluslararası toplumda yüksek öğretim sektörüne katkıda bulunmaktır.

GHU eşitlik, fırsat ve çeşitlilik ilkelerine bağlıdır. Öğrencilerimize çalışırken ve kariyer yapmaya devam ederken niteliklerini geliştirme fırsatı sağlayan çevrimiçi uzaktan eğitim öğrenme fırsatları ve esnek çalışma modları sunarak geniş erişim ve katılımı teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Kurum kendisini her şeyden önce iş ortağı olarak görmektedir. GHU, doktora programlarının yanı sıra - dünya çapındaki akademik ortaklıklar aracılığıyla - yüksek lisans ve lisans programları sunmaktadır. Programlarda kullanılan öğretim dili, ilgili akademik ortağın ana dilidir. Yüksek lisans ve lisans programları için, GHU artık dünya çapında köklü ve saygın ortaklar arıyor.

Doktora programları da çoğu öğrencinin ana dilinde sunulacaktır. Bu amaçla, GHU'nun 40'tan fazla ülkede toplam 20 dil konuşan 120'den fazla danışmanı ve profesörü vardır.

GHU, dünyanın dört bir yanındaki akademik ortakları, danışmanları ve öğrencileri ağırlamaktan onur duyacaktır.

GHU'ya kısa bir video tanıtımı için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

href="https://youtu.be/ShwORRmTVP0

Görüş

Karayipler'de bulunan küresel bir üniversite olarak Global Humanistic University (GHU) , uzaktan eğitim yoluyla binlerce öğrenciye ev sahipliği yapacak. Yüksek öğretim, uzaktan eğitim yoluyla üniversiteler ve toplum arasında bir bağlantı olarak büyük bir potansiyele sahiptir. Amaç, öğrencilerimizi potansiyellerini başarıya dönüştürmek için araçlar, nitelikler ve fırsatlarla güçlendiren dönüşümsel yolculuklarla ilgilidir.

Bugün öğrenciler, bilginin paylaşıldığı ve etkileşimin internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştiği bir dünyada büyüdüler. Bilgi paylaşma potansiyeli araştırmayı değiştirdi ve genellikle açık bilim veya açık araştırma olarak adlandırılan yeni işbirliği yolları için fırsatlar yarattı. Bu tür uygulamalar, verilerin ve taslakların yayımlanmadan önce paylaşılmasını, açık not defterlerini ve yayınlara açık erişimi içerir. Yeni nesil öğrenciler, çevrimiçi içerikle harmanlanmış öğrenme modellerine giderek daha fazla aşina olacak. Bunlar, akademik diyalog için yeni olasılıkları artırıyor ve kendi kendine rehberli çevrimiçi öğrenme, mezunların yeteneklerini ve bağımsızlığını artıracak. Öğrenciler, özel sektör şirketlerindeki yerleştirmeler veya HE programları aracılığıyla ekonominin farklı sektörleri arasında hareketliliğin tadını çıkarırlar.

Biz küresel bir üniversiteyiz ve evimiz gibi Willemstad/Curacao, öğrencimizin farklı kültürlerinden ve topluluklarından Karayipler, Güney Amerika ve dünyanın dört bir yanındaki akademik ortaklarımıza kadar çeşitliliğini yansıtır ve enternasyonalizmini paylaşır.

Program ana dilinizde öğretilir.

Sıralamalar

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • The Valley

    The Valley AI - 2640, Anguilla, 2640, The Valley

    sorular