Keystone logo
Goshen College Online

Goshen College Online

Goshen College Online

Tanıtım

Vizyon

goshen Koleji Küresel vatandaşlık, şefkatli barış, hizmetçi liderlik ve tutkulu: Her öğrenciye Mesih merkezli temel değerlere gömülü bir hayat yönlendirme hikaye sunuyor, uluslararası kültürlerarası, disiplinlerarası ve bütünleştirici öğretme ve öğrenme odaklı liberal sanat eğitiminde etkili bir lider olarak kabul edilmektedir öğrenme.

Misyon

Goshen Koleji haberdar ifade, duyarlı, sorumlu Hıristiyanların geliştirilmesine adanmış bir sosyal bilimler üniversitesidir.

Mennonite Kilisesi bakanlık olarak, eğitim, sosyal ve mesleki yaşam ile Hıristiyan değerleri entegre etmeyi amaçlamaktadır. inanç ve öğrenme bir topluluk olarak, her kişi, kişisel, entelektüel, ruhsal ve sosyal gelişimini teşvik için çalışıyoruz. Biz kilise ve dünya için hizmetkar-liderleri üreten bir ahlaki etkinlik olarak eğitim görmek.

Temel Değerler

Goshen College biz inanç bir topluluk oluşturmak niyetinde ve beş temel değerler üzerine inşa öğrenme: Mesih-merkezcilik, tutkulu öğrenme, hizmetçi liderlik, şefkatli barış ve küresel vatandaşlık. Akademik programı ve müfredata programları mezunları için hazırlamak:

ile MESİH MERKEZLİ olan bir hayat

bireysel ve kurumsal bağlamlarda tüm hayatın seçimler bilgilendirir aktif inanç ruhsal gelişimini besleyen bir yansıtıcı inanç Tanrı'nın tüm bilgelik ve bilgi temeli olduğuna inanıyoruz. Mesih aracılığıyla merhametli mağfiret ve Kutsal Ruh tarafından güçlenmiş bir günlük, kişisel yürüyüş için bir davetiye bulmak. Biz gerçeği bizim ara Mesih tarafından yönetilmektedir.

Korintliler 03:11: "atılmıştır olandan başka bir temel atamaz kimse için; Bu vakıf İsa Mesih'tir. "

TUTKULU ÖĞRENME bir yaşam yoluyla

sosyal ve kültürel çeşitlilik bağlamında, yaşam boyu öğrenme, servis, ilişkiler ve iş gereklidir liberal sanat müfredatı türetilen bilgi, beceri, süreçleri ve metodolojileri geniş bir vakıf temeli olarak çalışmanın önemli bir alanda ustalık sistematik çalışma ve problem çözme için bizim inanç bilgisine tarafından desteklenmektedir inanıyorum. bir öğrenme topluluğu olarak, şevk ile gerçeği aramak için birbirlerini teşvik hayat boyu öğrenmenin bir yolculuk teşvik. akademik mükemmellik Bu ruhu ilişkilerimizi, dünyamızı ve İsa Mesih'e iman zenginleştirir.

II Petrus 1: 5-8: "Bu çok nedenle, bilginin her iyilik ile inancını desteklemek için çaba ve iyilik yapmak gerekir, ve dindarlık ile kendini kontrol ve dayanıklılık ile kendini kontrol ve dayanıklılık ile ilgili bilgi, ve karşılıklı sevgi ve sevgi ile karşılıklı sevgi ile dindarlık. bunlar senin ve aranızda artıp artmadığını, onlar Rabbimiz İsa Mesih'in tanımakta etkisiz ve verimsiz engelleyecektir. "

SERVANT LİDERLİK bir yaşam dayalı

Kendini ve başkalarını güçlendirir bir liderlik yeteneği bağımlılık ve karşılıklı sorumluluk ilişkileri yansıyan kendine ve başkalarına sağlıklı bir anlayış

Biz hizmetçi liderlik İsa Mesih'in yaşamı ve bizzat mükemmel somutlaşan olduğuna inanıyoruz. diğerleri için sevgi Tanrı'nın toplumu kurar çünkü alçakgönüllü, Tanrı tarafından verilen sevgi gücü lider, başkalarının çıkarları için kişisel çıkar kenara koyun. Mesih'in örneğini takip ederek, neşeli kulluk ile karakterize bir liderlik kültürü oluşturmak.

Matta 20: 26-28: ". Eğer kul olmalı arasında Ama kim büyük olmak isteyen" Filipililer 2: 5,7: ... çok çekici: "Bir başka ile ilişkilerde, Mesih İsa'ya aynı zihniyet var bir hizmetçi doğası, insan benzerlik yapıldı. "

YE barış içinde bir yaşam ile

Tanrı insanlık için niyetinde barış - ihtilafı çözmek için ve Hıristiyan barışı, biz "Şalom" kucaklama gibi adaleti formları hem kavramsal ve uygulamada tüm çeşitliliği için bir taahhüt teşvik etmek yeteneğini teşvik kişisel bir bütünlük. Biz, sevgi dolu iyilik pratik, anti-ırkçılık pratik, adalet geri, düşmanlarımızı seven ve tasarrufu kaybeden savunan tarafından "peaceable krallık" inşa etmeye kararlıyız. Biz bu dünyanın baskıcı, şiddet yıkıcı güçler feragat - Allah'ın barış örnek olarak hayatımızı yaşamaya hazırız.

Matta 5: 9: "Tanrı'nın çocukları adı verilecek Ne mutlu, barışı vardır."

KÜRESEL VATANDAŞLIK bir yaşam ile

diğer dünya görüşlerinin insanlarla etkin bir şekilde işlev yeteneği ile kültürler arası bir açıklık İnsan sistemler için idaresi sorumlu bir anlayış ve çok kültürlü bir dünyada çevre

sorumlu küresel vatandaşlar, gördüğümüz gibi, teşvik ve diğerleri Allah'ın imajını kutluyoruz. ortak bir zemin ararken, dünya görüş ayrılıkları saygı - Biz edilir ve bizim aramızda 'yabancı' yer alıyor. Biz akademik öğretim ve öğrenme yoluyla değil, aynı zamanda anlamlı kültürler arası alışverişi değil sadece insanlar arasındaki engelleri aşmak istiyoruz. Biz başkalarına hizmet bizim hediyeler ve hayatımızı sunan dünyaya gidin.

II Korintliler 5: 18-20: "Bütün bu Mesih aracılığıyla kendisine bize uzlaşmış Tanrı'dan gelen ve bize uzlaşma bakanlığı vermiş; İsa Tanrı, dünyayı kendine değil uzlaştırılması onlara karşı suçlarını sayma ve bize uzlaşma mesajı emanet edildi olmasıdır. Tanrı bize aracılığıyla yaptığı itiraz yapıyor çünkü Yani biz Mesih'in elçileri vardır; Tanrı'ya mutabakat, Mesih'in adına sana yalvarırım. "

Konumlar

  • Goshen

    1700 South Main Street Goshen, Indiana 46526, , Goshen

programlar

    sorular