Keystone logo
© Eva Dang
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Tanıtım

Seçtiğinizde Greenwich İşletme ve Finans Okulu (GSBF), Sizi meydan okuyacak ve ilham verecek bir deneyim seçiyorsunuz. Diploma programlarından dereceye, dünya çapındaki öğrencilere kadar çeşitli işletme yönetimi alanlarında geniş bir yelpazede ders sunan on yıllık bir kuruma sahibiz.

GSBF Uzun yıllara dayanan ticari ve akademik tecrübeye sahip nitelikli uzmanlar tarafından desteklenmektedir. Çalışan profesyonellerin ortalama yeterliliği GSBF Post Graduate, hem akademik hem de iş alanlarında 12 yıllık artı iş deneyimine sahiptir. Meşgul hayatları yöneten profesyonellere yönelik çevrimiçi, oldukça esnek programlar sunuyoruz. Bir öğrenci olarak GSBF Masaüstünüzden / dizüstü bilgisayarınızdan / tabletleriniz veya başka herhangi bir mobil cihazınızı kullanarak her yerden eğitiminizi istediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Programlarımıza başvuran kişiler arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Başarılı yöneticiler, yöneticiler ve onların kariyer ilerlemek isteyen profesyoneller.
 • Seçtikleri kariyerlerini hızla takip etmek isteyen hırslı insanlar.
 • Yeni bir işletmeye başlamak isteyenler veya mevcut birimi daha üst seviyeye çıkarmak isteyenler.

Greenwich İşletme ve Finans Okulu (GSBF) Öğrencilerin potansiyellerine ulaşmalarına ve kariyer hedeflerine başarıyla ulaşmalarına yardımcı olmak için destekleyici ancak titiz bir öğrenme ortamı sağlamaya çabalıyor. Biz de GSBF Kendimizle öğrenmek için gelenlere profesyonel ve dostça bir ortam yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Dünyaca ünlü nitelikler

İngiltere, Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi dahil dünyanın en ünlü üniversitelerinden bazılarına sahiptir. İngiltere'deki kurumlar, yüksek kalite seviyeleri ve yüksek öğretim standartları için haklı bir üne kavuşmuştur. İngiltere'de okuyarak, o eğitim mirasının bir parçası olacaksınız.

 • Programlarımız maliyetli olan
 • İstediğiniz zaman - her yerde eğitim alabilirsiniz
 • İdeal çalışan profesyoneller için uygun

Bizimle çalışmak için Nedenleri

Profesyonel: GSBF'de sunulan nitelikler, başarılı olmak için gerekli becerileri kazanmanıza ve işyerinde fark yaratmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

EKONOMİKGSBF'de sunulan tüm nitelikler geleneksel kolej ve üniversitelerden daha uygundur.

Esnek: Nitelikler süper esnektir ve% 100 online sunulmaktadır. Bu nedenle, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir bilgisayarı / dizüstü bilgisayarı veya bir mobil cihazı kullanarak bunlara erişebilirsiniz. Ünitelerin / modüllerin değerlendirilmesi atamaların sunulması yoluyla yapılır.

Kalite Güvenceli: Tüm diploma niteliklerimiz İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri tarafından Top Up rotaları ile verilir.

Konumlar

 • UK Online

  UK Online, Birleşik Krallık

  sorular