Keystone logo

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

A logo

Tanıtım

Biz Kimiz

GW'nin Kolomb Sanat ve Bilim Koleji'nde araştırmalar gelişiyor, eleştirel düşünme endemik, işbirliği sürekli ve gerçek dünyadaki eğitim öğrenme ile el ele gidiyor. Üniversitenin ülkenin başkentinin kalbinde imrenilecek yeri nedeniyle, aktif katılım sınıfta başlar ve hükümet salonlarında, müze galerilerinde, NIH, NASA ve DOE laboratuvarlarında, uluslararası diplomatların elçiliklerinde ve Smithsonian ve diğer saygıdeğer kurumların arka planları.

Üniversite, üniversitenin entelektüel ve yaratıcı omurgasıdır; sanatların, beşeri bilimlerin, sosyal bilimlerin ve doğa bilimlerinin bir araya geldiği fikir ve fırsatların birleştiği bir yerdir. Perspektif sanat kurumları arasında bakış açılarını, analizleri ve iletişimi vurgulayan yenilikçi bir müfredat nedeniyle lider olan lisans öğrencileri, 21. yüzyılın etkili ve sorumlu vatandaşları olmak için gereken yeterliliklerle donatılmıştır. Mesleki ve doktora düzeyinde, lisansüstü öğrenciler, Fulbright alıcıları, ödüllü koreograflar, yayınlanmış araştırmacılar ve eleştirmenlerce beğenilen yazarların, sera gazı emisyonlarını kontrol etmekten otizme girmeye kadar çeşitli konularda araştırma yapmak için eleştirel olarak beğenilen yazarları içeren bir akademisyen fakültesiyle ortaklık yaparlar. nedenleri, yaygınlığı ve tedavisi.

Kolomb Koleji Lisansüstü Eğitimine Hoş Geldiniz

GW'nin Kolomb Sanat ve Bilim Koleji'ndeki yüksek lisans programları, en iyi akademisyenler için bir mıknatıs ve çok çeşitli sanat, beşeri bilimler ve sosyal ve sert bilim alanlarında öğrenme ve keşif için bir katalizördür. Derecelerimiz ve sertifikalarımız, Tarih, Siyaset Bilimi ve Kamu Politikası gibi konularda dünyaca ünlü programlarımızdan Sanat Terapisi, Adli Bilimler ve LGBT Sağlık Politikası ve Uygulaması alanındaki öncü çalışmalarımıza kadar en yüksek eğitim kalitesini bütünleştirir. GW'nin 82 Sanat ve Bilim Programlarından birinin ileri derecesi, diğer lisansüstü okul deneyimlerine benzemez.

Sadece Washington, DC'deki en etkili kurumlardan uzaklaşmakla kalmıyoruz, aynı zamanda fakülte ve mezun ağlarımızda olağanüstü çeşitlilikte uluslararası kabul görmüş liderler var. Columbian College'da size hem entelektüel hem de profesyonel olarak gelişmeniz için gerekli araçlar verilecek.

İstatistik

Rekabetçi. Bağlandı. Kapsamlı.

 • 2.800 yüksek lisans öğrencisi
 • 49 Yüksek Lisans
 • 24 doktora derecesi
 • 15 Lisansüstü Sertifika
 • 534 Tam Zamanlı Fakülte
 • 80.000'den fazla Kolomb Koleji Mezunu (50 eyalette ve 120'den fazla ülkede yaşıyor)

  Kabul Seçeneği 2

  Columbian College'ın doktora, yüksek lisans ve lisansüstü sertifika programları, öğrencileri en etkili lider ve kurumlardan bazılarıyla buluştururken, ülkenin başkentinde ve dünyanın her yerindeki kamu ve özel kuruluşlarla ortaklık kurarak dönüştürücü bir deneyim sunar.

  Lisansüstü öğrencilerimiz, titiz bir burs ve pratik uygulama ile dolu bir eğitim yoluyla akademik ve profesyonel ilerlemeye hazırlanır.

  Burslar ve Finansman - Seçenek 2

  Mezun İstatistikleri

  Derecelendirmeler

  USA Today Kolej Sıralaması

  • Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 7. siyaset bilimleri koleji

  2018 Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması

  • Dünyanın en iyi 76-100 sosyal bilimler okulu

  ABD Haberleri ve Dünya Raporu

  • Tarih, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 59.
  • Ekonomi, Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi 63.
  • İngilizce, Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi 67.

  Konumlar

  • Phillips Hall 801 22nd St. NW , 20052, Washington

  sorular