Keystone logo

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

A logo

Tanıtım

HAMK hoş geldiniz

Häme University of Applied Sciences (HAMK) , güney Finlandiya'da bulunan uluslararası, aktif ve modern bir kurumdur. 1840'a dayanan uzun tarihimiz, uluslararası kabul görmüş öğretim kalitesi ile rekabetçi, modern bir üniversite olmamızı sağlamıştır. HAMK , ülkenin geri kalanına iyi ulaşım bağlantılarına sahip, güney Finlandiya'daki pitoresk göl kıyısındaki Hämeenlinna kasabasında ve çevresinde bulunan yedi kampüse sahiptir. Tüm kampüslerimiz, öğrencilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarını ve HAMK keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için en son teknoloji ile donatılmıştır. İstihdam edilebilirlik, yenilikçilik ve girişimcilik için kapsamlı becerilerin artırılmasına odaklanan 9 Lisans ve iki İngilizce Yüksek Lisans Programı sunuyoruz. Lisans programınızı, disiplinler arası konularla gelecekteki beklentilerinize uyacak şekilde şekillendirebilirsiniz.

Bir Uluslararası Üniversite

Dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlıyoruz. HAMK uluslararası ortamını zenginleştirmek için 60'tan fazla ülkeden 600'den fazla uluslararası öğrencimiz var. Öğrencilerin farklı kültürel bakış açılarıyla karşılaştığı ve dünya çapındaki işverenler tarafından değer verilen uluslararası bağlantılar kazandığı küresel bir ortam sunuyoruz.

HAMK ile Çalışmalar

HAMK mühendislik, işletme, bilişim, tasarım, tarım ve ormancılık alanlarında 11 derece programı sunmaktadır. Seçtikleri alanlarda uzmanlaşmak için geniş bir yelpazede fırsatlar sunan öğrenciler, kendi güçlü yanlarından ve gelecekteki özlemlerinden gerçekten en iyi şekilde yararlanabilirler. HAMK tüm çalışmalar teori, uygulama ve iş hayatı bağlantılarını birleştirir. Mezunlar, eğitimlerinin sonunda sadece bilgi değil, aynı zamanda endüstrilerindeki çalışma hayatına ilişkin beceri ve anlayış da kazanmışlar ve gelecekteki istihdam için bazı önemli bağlantılar kurmuşlardır. Çalışmalar sırasında öğrenciler, şirketler için proje tamamlar ve işe alındıklarında yaptıkları gibi becerilerini uygulamaya başlarlar. Uygulamalı bilimler üniversitelerinin meşhur olduğu uygulama odaklı bu çalışmalar öğrencilerin ve sektörlerin yararınadır. HAMK ayrıca, uluslararası öğrencilerimizle çeşitli proje ve ödevlerde yakın işbirliği içinde olan 4 araştırma birimine sahiptir.

HAMK Kalite Sistemi

Finlandiya yükseköğretim kurumlarının kalite sistemleri, Finlandiya Eğitim Değerlendirme Merkezi tarafından sistematik olarak denetlenmektedir. Denetim ekibinin değerlendirmesine HAMK , Finlandiya'da değerlendirme alanı eğitimi için “mükemmel” düzeyi alan ilk yüksek öğretim kurumu oldu.

Bizi Snapchat'in yanı sıra Instagram, Facebook ve TikToK'ta da takip ettiğinizden emin olun.

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Häme Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

TikTok: hamk_uas

Konumlar

  • Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

  • Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

  • Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

  • Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

  • Saarelantie 1, 16970, Evo

sorular