We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Henley-Putnam National American University

Henley-Putnam National American University

Henley-Putnam National American University

Tanıtım

National American University (NAU), size yalnızca çevrimiçi eğitimden istediğiniz esnekliği ve rahatlığı sunmakla kalmayan, aynı zamanda size daha fazlasını da sunan akredite bir üniversitedir: eğitiminin çoğu. Sizin gibi öğrenciler, hayallerini gerçekleştirmek ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için NAU'yu seçerler. Ve tam da bunu sunmak istiyoruz.

Stratejik güvenlik, liderlere kuruluşlarını güvende tutmaları için kritik bilgiler sağlamak üzere istihbarat, terörle mücadele ve kişisel korumayı birleştirir. NAU'nun Henley-Putnam Stratejik Güvenlik Okulu'nda, gerçek dünya deneyimlerini paylaşan uzmanlardan taktiksel içgörüler ve saha operasyonları hakkında bilgi edineceksiniz. Hem analitik hem de pratik metodolojileri kullanarak nicel ve nitel analizler yapacaksınız. Güvenlik merkezli eğitimimiz, hükümet istihbaratını da içerecek şekilde tüm tehdit algılama ve önleme yelpazesini kapsar. Her kurs, güçlü bir akademik ve operasyonel deneyim kombinasyonu ile yüksek rütbeli profesyoneller tarafından verilmektedir.

Konumlar

  • Rapid City

    Mount Rushmore Road,5301, 57701, Rapid City

    sorular