Keystone logo

International Business School the Hague

A logo

Tanıtım

Eylül 2020 alımının başlangıç tarihi 21 Eylül. IBSH programınıza kaydolmak için 3 seçeneğe sahiptir.

1. Tüm programı Lahey, Hollanda'daki kampüste yapabilirsiniz.
2. Programın kısmen çevrimiçi ve kısmen Lahey, Hollanda'daki kampüste gerçekleştirileceği karma bir mod yapabilirsiniz.
3. Programın tamamını çevrimiçi yapabilirsiniz.

Neden IBSH Eğitim IBSH ?

Uluslararası bir deneyim

Lahey, Hollanda Hükümeti, Parlamento, Yüksek Mahkeme ve Danıştay'a ev sahipliği yapan güzel ve uluslararası bir şehirdir, ancak çoğunlukla Uluslararası Ceza Mahkemesi, Uluslararası Ceza Mahkemesi ve Birleşmiş Milletler ile ünlüdür. Ek olarak, Lahey şehri 150'den fazla uluslararası organizasyona ev sahipliği yapmaktadır ve bu da uluslararası bir iş kariyeri sürdürmek isteyen öğrenciler için cazip bir konumdur.

Yaşamak için güzel ve misafirperver bir yer

Lahey, uluslararası gurbetçilerin, diplomatların ve Hollandalıların hoş bir karışımı olan güvenli ve modern bir şehirdir. Lahey'deki resmi dil Hollandaca olmasına rağmen, pek çok ziyaretçi Hollandalıyı İngilizce dilinin güçlü bir şekilde bilmesini sağladı;

Lahey, birçok Hollanda şehri gibi, parklar, müzeler, sanat galerileri, kafeler ve tabii ki bisiklet yolları ile doludur! Hollanda'daki ulaşım sistemi dünyanın en iyilerinden biridir, bu da Amsterdam, Rotterdam, Groningen ve diğerleri de dahil olmak üzere ülke genelinde şehirlere kolay ve güvenilir erişime sahip olacağınız anlamına gelir.

Yüksek kaliteli, yoğun bir program

Lisans programlarımız sizi seçtiğiniz alanda lider olmaya hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, mevcut ve gelecekteki ticari zorlukları araştıran akademik uzmanlardan bir eğitim alacağınız anlamına gelir. Bugünün iş sorunları üzerinde çalışan sahada ve sahada olan endüstri uzmanlarından öğreneceksiniz. Ayrıca, müfredatımız, sizi kariyeriniz için hazırlayacak en kaliteli sonuçları sunmak için sizi hem akademik hem de profesyonel olarak zorlayacaktır.

International Business School the Hague ( IBSH ) , Hollanda'da kurulan ve International Business School the Hague şehrinde bulunan yepyeni bir yenilikçi işletme ve yönetim okuludur. IBSH , yüksek lisans ve lisans programlarını, öğrencilerini daha iyi iş liderleri olmaya IBSH için özel olarak tasarladığı için diğer birçok işletme okulundan farklıdır. IBSH altı program sunmaktadır. Burada çalışmak için en önemli üç (3) neden:

  • Uluslararası bir deneyim;
  • Yaşamak için güzel ve hoş bir yer; ve
  • Yüksek kaliteli ve yoğun bir program.

hakkında

IBSH , yasal olarak kurulmuş bir yüksek öğrenim kurumudur ve İşletme, Bankacılık ve Finans, Muhasebe ve Finans alanlarında lisans programları sunacaktır. Mezuniyet sonrası dersler önümüzdeki yıllarda yapılacak dikkatli değerlendirmelerden sonra tanıtılacaktır. Yönetim aynı zamanda seçilmiş alanlarda kurumsal eğitim için özel ve özelleştirilmiş kurslar sunmayı planlamaktadır. Sonraki yıllarda, Lahey şehrinde ve çevresinde yaşayan yoğun çalışan bir kurumsal sınıf için yiyecek sağlamak için yarı zamanlı lisans ve lisansüstü derece programları başlatılabilir.

Kariyer

IBSH “Dinamik Liderler Yaratmak” vizyonu, dünyadaki işletmelerin yakın ve uzak gelecekte karşılaşacakları çeşitli karmaşıklıklar hakkında öğrencileri eğitmekle ilgilidir. IBSH , gelecekteki eğilimleri ve yenilikçi girişimleri sıkı bir şekilde kavrayarak, öğrencilere, kendi alanlarında kendi liderlik rollerine en iyi şekilde hazır olacak şekilde yüksek derecede anlamlı ve anlamlı içerik sunabileceğine inanmaktadır. Dinamik bir lider, bütünsel tabloyu anlayabilen ve büyük karmaşıklık dönemlerinde sağlam kararlar alabilen bir kişidir.

Konumlar

  • Rijswijkseweg 60, 2516 EH, , The Hague

  • Lange Kleiweg,12, 2288 GK, Rijswijk

sorular