Keystone logo
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Tanıtım

Geleneksel öğretim modeli alternatiflerine gerçek bir alternatif sağlamak amacıyla dünya krizi sırasında doğan İşletme Okulumuz IEBS IEBS , İşletme Yenilik ve Girişimcilik Okulu'na hoş geldiniz. Çeşitli kurumların desteği sayesinde, İnovasyon, Etik ve Sürdürülebilirlikten girişimci bir ruhla projeleri yönlendirmek için daha sorumlu insanlar oluşturan sağlam değerlere dayalı yeni bir eğitim modeli öneriyor. Yenilikçi bir konsept İşletme Okulu Yenilikçiliğe ve girişimciliğe liderlik edebilen profesyoneller, şirketlerine, çalışanlarına ve genel olarak topluma değer katan insanları, yeni bir iş yapış şekliyle yetiştiriyoruz.

hakkında

IEBS içeren bir oluşum seçin:

 • Öğrenmede yeni teknolojilerin ve inovasyonun kullanılması eğitimin temelidir.
 • Örnek olay incelemelerinin ve simülasyonların kullanımı, öğrencileri gerçek dünyayla yüzleşmeye hazırlayan eğitimin bel kemiğidir.
 • Resmi sınıf öğrenimi ile birleştirilen informal öğrenme İnternet öğretimi size nasıl öğreneceğinizi ve işbirliğine dayalı öğrenmeyi teşvik edeceğinizi öğretiyor.
 • her bilgi alanına dahil edilen en son trendler ve yenilikler.
 • Öğretmenlerimiz, öğrenciye her zaman rehberlik eden ve yardım eden ve öğrencinin eğitim sürecinin aktif bir parçası olan danışmanınız olur.

Öğrenci katılır, fikirlerini ifade eder ve analiz etmeyi ve kendi kararlarını vermeyi öğrenir.

Misyon ve vizyon

İnovasyon ve Girişimciliğe dayalı eğitime odaklanan farklı bir iş okulu olmak istiyoruz Misyonumuz, İnovasyon, Girişimcilik, Etik ve Sürdürülebilirlik yoluyla organizasyonlarında değişim ve dönüşüme öncülük etmek için gelecekteki girişimcileri, girişimcileri ve kurumsal yöneticileri eğitmektir. Vizyonumuzda, İnovasyon ve Girişimciliğe dayalı eğitime odaklanan farklı bir işletme okulu olmak istiyoruz. Amacımız, öğrencilere yenilik yapma ve projelerini baştan sona destekleme becerisini aktarmaktır.

Degerlerimiz

İnovasyon, Girişimcilik, Etik ve Sürdürülebilirlik IEBS , önümüzdeki yıllarda kurumsal yönetimi desteklemesi gerektiğine inandığımız dört IEBS oturmaktadır:

 • İnovasyon: Topluma daha fazla fayda sağlayan kararlı profesyoneller ve yenilikçi şirketleriz.
 • Girişimcilik: girişimcileri desteklemek ve inovasyon, kuruluş misyonumuzun bir parçasıdır. Bu nedenle, Yüksek Lisans ve Girişimciler programlarının tüm öğrencileri, en iyi projelere destek ve finansmanın sağlandığı bir kampüse katılabilir.
 • Etik: Geleneksel güven, dürüstlük ve Karşılıklı Fayda değerlerinin iyileştiği bir dünyaya bağlıyız.
 • Sürdürülebilirlik: Şirkete, çalışanlara ve topluma fayda sağlayan ve aynı zamanda çevre ile sürdürülebilir olan uzun vadeli işlere inanıyoruz.

Sosyal sorumluluk

IEBS ilkelerimiz ve değerlerimiz doğrultusunda hareket eder ve Business School yönetimine uygularız.

 • IEBS , "e-Okuyucu" veya e-Kitabı dahil ederek kağıt kullanımını elektronik formatla değiştirerek sürdürülebilir kalkınma felsefesini takip eder. Öğrenciler içeriği doğrudan bu cihaza indirebilirler.
 • IEBS , özellikle Latin Amerika'daki gelişmekte olan ülkelerde girişimciliği ve yeniliği teşvik etmek için Master programlarında tam burslu işbirliği sunmaktadır.
 • IEBS , kârının bir kısmını gelişmekte olan ülkelerdeki eğitimin işbirliği ve geliştirilmesine tahsis etmektedir.

sorular