Keystone logo
Institute for Humane Education

Institute for Humane Education

Institute for Humane Education

Tanıtım

Institute for Humane Education ( IHE ), birbiriyle bağlantılı insan hakları, çevresel sürdürülebilirlik ve hayvan koruma konuları hakkında eğitim vererek ve bir toplum inşa ederek daha adil, insancıl ve sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için öğretmenler ve değişim yaratanlar için lisansüstü programlar, eğitim ve kaynaklar sunmaktadır. Çözümleyicilerin. Bir çözüm aracı, insanlık dışı ve sürdürülemez sistemleri belirleyebilir, daha sonra sağlıklı ve sadece insanlar, hayvanlar ve çevre için çözümler geliştirebilir. Çözümciler, kişisel etkilerinin bilincinde olarak, yaptıkları seçimlerle en iyi ve en az zararı yapmaya çalışırlar.

Institute for Humane Education insanları tüm insanların, hayvanların ve doğanın gelişebileceği bir dünya yaratmaları için eğitiyor.

Misyonumuza ulaşmak için şunları sunuyoruz: İnsani Eğitimde Çevrimiçi Yüksek Lisans ve Doktora Programları, Antakya Üniversitesi ile ortaklaşa verilir ve öğretmenleri ve değişim yaratanları birbiriyle bağlantılı insan hakları, çevre etiği ve hayvan koruma konuları hakkında eğitmek için hazırlamak için tasarlanmıştır; Büyüyen çözüm hareketini ilerletmek için öğrenme, mesleki gelişim, eğitim kaynakları ve metodolojiler için fırsatlar sağlayan Çözüm Merkezi; Açılış adresleri, kitaplar, çalıştaylar, TEDx görüşmeleri ve danışma yoluyla Yüksek Etkili Sosyal Yardım.

Konumlar

  • Surry

    Surry Road,792, 04684, Surry

    sorular