Keystone logo
Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

Tanıtım

Neden Ilia State University ?

Ilia State University her yıl yükseköğretimin her kademesinde yaklaşık 5.000 kişiyi ağırlıyor. ISU, her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak ve potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çabalamaktadır. Ilia State University , gelecekteki kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli bilgi, beceri ve güveni sağlamak için öğrencilere çok yönlü bir deneyim sunar. ISU, öğrencilerin uzmanlardan öğrenebilecekleri ve aradıkları nitelikleri kazanabilecekleri, gelişmiş ve özel bir akademik topluluk sağlar.

Sunduklarımız:

Öğrenci merkezli öğretim - Profesörler ve öğrenciler arasındaki canlı ilişkiler, canlı akademik işbirliğine ve tartışmalara katkıda bulunur. Öğrenciler, fakülte tarafından öğrenim sırasında kendi araştırma alanlarını bulmak için teşvik edilir ve desteklenir.

Uygulamaya dayalı müfredat - ISU, hükümet organları ve uluslararası kuruluşların yanı sıra, öğrencilerin teorik bilgileri dünyaya veya işe entegre etme fırsatı yaratan kamu ve özel kuruluşlarla işbirliği yapar.

Değişim ve çift diploma program fırsatları - 2012 yılından beri ISU, çeşitli uluslararası yüksek öğretim kurumlarında öğrencilerine ve personeline değişim programları sunmaktadır. ISU, öğrencilerine çeşitli Avusturya ve ABD Üniversiteleri ile çift diploma almak için özel bir fırsat sunuyor.

Rekabetçi Öğrenim Ücretleri - ISU, ülke ve bölgede rekabetçi eğitim ücretleri ve esnek ödeme seçenekleri ile birinci sınıf bir eğitim sunmaktadır.

Öğrencilerin kendilerini çeşitli akademik, sosyal ve kültürel etkinliklerde dolaşabilecekleri unutulmaz bir öğrenci yaşam dostu, davetkar topluluğu.

Ilia State University katılın ve muhteşem hayat deneyiminizi bizimle başlatın!

Konumlar

  • Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

sorular