We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Independence University

Independence University

Independence University

Tanıtım

İster çevrimiçi ister Utah kampüsümüze katılın, Independence University eğitiminizin olumlu bir deneyim olmasını istiyoruz. Bu nedenle size eğitim başarınızı optimize edecek doğru araçları ve kaynakları sağlayacağız. İÜ'de, kampüs öğrencileri okulda kullanmaları ve mezun olduklarında yanlarında bulundurmaları için bir dizüstü bilgisayar alıyor. Çevrimiçi öğrenciler bir dizüstü bilgisayar ve tablet alırlar.

MİSYONUMUZU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN:

Öğrencilerin seçtikleri meslekte gerekli becerileri edinmelerini sağlayacak belirli yetkinlikler için sağlam bir temel sağlayın.

Öğrencilere, topluluklarının yetkin üyeleri olmaları için eğitim ve bilgi sağlayarak, işyerinde karşılaşılan insan ilişkileri sorunlarını takdir etmelerini ve bunlarla başarılı bir şekilde başa çıkmalarını sağlayın.

Öğrencilere yaşadıkları ve çalıştıkları dünyayı daha eksiksiz bir şekilde anlamalarını sağlayacak çeşitli beceriler içeren programlar sağlayın, böylece tatmin edici ve ödüllendirici bir kariyer ve yaşam tarzı elde edebilsinler.

Sunulan programların bilgili temsilcilerinden gelen önerileri ve tavsiyeleri birleştirerek her bir topluluğumuzda çevrimiçi yüksek öğrenimin lideri olarak hizmet verin.

Konumlar

  • Independence

    West College Avenue,1057, 67301, Independence

    sorular