Keystone logo
Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Tanıtım

Informa önde gelen uluslararası etkinlikler, istihbarat ve bilimsel araştırma grubudur.

Amacımız uzmanı savunmak. Yüzlerce güçlü marka sayesinde, uzman pazarlardaki işletmeler ve profesyoneller ile birlikte çalışarak, müşterilerin büyümesine, iş yapmasına, atılımlar yapmasına ve daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olan bağlantılar, zeka ve fırsatlar sağlıyoruz.

Informa, Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda ve FTSE 100 üyesi olarak listelenmiştir ve 30'dan fazla ülkede 11.000'den fazla meslektaşı bulunmaktadır.

JESHOOTS.com / Pexels

129048_pexels-photo-1040157.jpeg

Ne Yapıyoruz

Büyümek, iş yapmak, atılımlar yapmak ve daha bilinçli kararlar almak için uzmanların diğer uzmanların desteğine ihtiyacı var.

Informa'nın önde gelen markaları ve uzman ekipleri etkinlikler ve sergiler düzenler, istihbarat tabanlı ürünler ve veri odaklı hizmetler sunar, toplulukları şahsen ve dijital olarak toplar ve dünya çapında uzman müşteri toplulukları için en ileri araştırmalara erişim sağlar.

Beş operasyon bölümümüzün her birinin ayrı bir odağı var. Aşağıdaki bölümlerimiz tarafından sağlanan markalar, ürünler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin ve organizasyon yapımızı ve işimizin temelini oluşturan yol gösterici ilkeleri görün.

Tarihçe

Informa 1998 yılında kuruldu ve büyüme ve satın alma yoluyla önde gelen uluslararası etkinlikler, istihbarat ve bilimsel araştırma grubu haline geldi.

Şu anda Informa Intelligence'ın bir parçası olan Lloyd's List ve bir Taylor & Francis dergisi olan Philosophical Magazine dahil olmak üzere bazı markalarımızın çok daha eskilere dayanan bir geçmişi vardır.

strateji

Informa, profesyonel, ticari ve akademik bilgi ve bilgi için büyüyen, küresel bir pazarda faaliyet göstermektedir.

Amacımız hissedarlar için tutarlı bir sürdürülebilir değer üretmek ve müşteriler, tedarikçiler ve topluluklarımızla olumlu, uzun vadeli ilişkiler sürdürmektir.

Bunu meslektaşlarımızın, kültürümüzün, markalarımızın, müşteri ve iş ortağı ilişkilerinin, finansal sermayenin ve altyapının, müşterilerin değer verdiği ürün, hizmet ve sonuçları sunmak için fikir ve katkılarından yararlanarak yapıyoruz.

Konumlar

  • London

    Informa PLC 5 Howick Place, SW1P 1WG, London

  • London

    London, Birleşik Krallık

    sorular