Keystone logo
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Tanıtım

Biz kimiz

INISEG, geleceğin öğrencilerine Global Güvenlik alanında geliştirilen tüm eğitim, çalışma bilgileri, faaliyetler ve mesleki fırsatları sunma ihtiyacı doğmuş bir Uluslararası Araştırmalar Enstitüsüdür.

Enstitü, Ocak 2017'de, güvenlik alanında önemli bir uzman olan Manuel González Folgado'nın, sektörde çok önemli uzmanlık çalışmalarıyla yönettiği ve İspanya'daki çevrimiçi eğitim sisteminde önemli bir yenilikçi referans olma yolunda kuruldu. Piyasada 18 yılı aşkın bir süredir profesyonel eğitime erişim ve halen Aucal Vakfı ve Aucal Business School Kurumsal Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Bu nedenle, bu sektörde geliştirmek isteyen tüm kullanıcılara ulaşmanın önemi nedeniyle, Aucal ve INISEG,

eğitimde en iyi kaliteyi sunmak, bu alandaki faaliyetlere erişim sağlamak, sektörün eksiksiz bir dokümantasyon merkezine erişim ve Güvenlik alanındaki çalışmaların sürekliliğini sağlama fırsatı.

Çevrimiçi eğitim veren 18 yıldan sonra Enstitü, bölgenin sınırlarını aşmak ve Küresel Güvenlik alanında önde gelen bir kurum olarak ve Terörizm gibi Uluslararası Çalışmalar konularının disiplinlerarası analizinde gerçek bir referans haline gelmek üzere kurulmuştur. Uluslararası, Kurumsal Siber Güvenlik, Kriminoloji, Askeri Tarih ve Kamu ve Özel Güvenlik.

Aucal Vakfı

Aucal Vakfı, yenilikçi bir karaktere sahip, akademik ve eğitim dünyasına uygulanan yeni teknolojilerin gelişimiyle ilgilenen bir eğitim kurumudur ve bu ilginin sonucunda, İspanya'da güvenlik sektöründe uzmanlaşmış işletme okulu olarak bilinen Aucal projesi doğmuştur. INISEG tarafından sunulan çeşitli çevrimiçi, karma ve yüz yüze kursları, çok çeşitli kurslar içinde sunmaktadır ve öğrencilerin bu prestijli işletme okulu aracılığıyla burslara, ödeme avantajlarına, bonuslara ve özel promosyonlara erişebilecekleri 18 yıl önce İspanya'daki çevrimiçi eğitim pazarında ve halihazırda eğitilmiş ve kalifiye 45.000'den fazla öğrenciyle hizmet vermektedir.

Aynı şekilde Aucal Vakfı, ortak projelerde yer aldığı harici projelere de katılıyor.

misyon

Misyonumuz, geleceğin profesyonellerini eğitmek, piyasanın her zaman profesyonellerin teknik profilini ve onların işgücü rekabet gücünü arttırmak için talep ettiği eğitim veya uzmanlık ihtiyaçlarına cevap vermektir.

değerler

Faaliyetlerimizi girişimcilik ruhunu teşvik ederek inovasyona dayandırıyoruz. Bilgiyi sadece aktarmıyoruz, aynı zamanda öğrencilerimizin profesyonel becerilerini, uzmanlardan en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak istiyoruz.

kalite

INISEG'de, kavramları öğretmenin, hatta öğrendikçe daha da önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, pratik uygulamalarına dayanan ve mümkün olduğu kadar dinamik ve kaliteli ve etkin bir öğrenim sağlayan kaliteli bilgi sunmaktayız. .

Bir adım ötesinde

INISEG, eğitim misyonunu bir kurum olarak mümkün kılan diğer önemli işbirlikçilere sahip olup, Güvenlik alanında en modern dijital tarihi dokümantasyon merkezlerinden birini oluşturarak öğrencilerin ve kullanıcıların genel olarak bu alanda önemli ve ilgili verilere sahip olmasını sağlayacaktır.

Kullanıcıların bu web sitesinde bulabilecekleri bölümler arasında, webinarlar, eğitim atölyeleri, bazı eğitim programlarına yerleştirilen sınıf ve gönüllü aktiviteler, genel etkinlikler, seminerler, dijital fuarlar, sektördeki en önemli eğitim fuarları gibi çok önemli isimleri sayabiliriz. İlgilenen herkesin yararına her zaman güncellenecek birçok yayın.

Yörüngesi ve dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile sürekli değişim sayesinde, INISEG sektörün önde gelen kurumları ile bir temaslar, ittifaklar ve önemli anlaşmalar ağı ile başlar ve

Hedefi, ilgilenen tüm kullanıcıların elde etmek istediği çalışmalara mümkün olan en büyük erişimi sağlamaktır.

INISEG, üç ana eylem çizgisini tanımlar:

  • Uluslararası Güvenlik Araştırmalarında ilgili bilginin üretilmesi
  • Uluslararası Güvenlik Araştırmalarında ilgili bilginin iletilmesi
  • Eğitim ve uzmanların kurulması

Konumlar

  • Paseo de las delicias, 31, 28045, Madrid

  • Postigo de Nuestra Señora 2, , Zamora

sorular