Keystone logo
© Carrianna Field
Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Tanıtım

A Görsel Sanatlar Enstitüsü 1994 yılından bu yana grafik tasarım, multimedya oluşturma, web ve hareketli grafikler eğitim için iletişimin geliştirilmesi uzmanlık alanında adanmış olduğu özel bir kurum.

misyon

öğrenci oluşturulmasında farklı alanlarda teknik ve kavramsal bilgiyi birleştirmeyi hedeflemektedir. teorik ve pratik metodoloji öğrencilerin daha önce öğretilen teorisini asimile ve profesyonel iş süreçlerini üstlenmek izin egzersizleri geliştirerek ilerlemek için izin verir.

Amaçları

Bu merkezin birincil hedefleri şunlardır:

  1. Tren öğrencilerin doğru grafik tasarım, hareketli grafik ve iletişim içeriğinin web geliştirme ile ilgili bölümlerdeki güncellendi.

Profesyonel iş geliştirme modunda öğrenciler yetiştirmek. Eğitimimiz brifing yoluyla uygulanması yoluyla farklı alanlarda bilgi ilerleme dayanmaktadır. yaratıcılık ve öğrencinin sanatsal becerilerin gelişimini geliştirin. kişisel inisiyatif ve yenilikçi profesyonel bir tutum teşvik edin.

Bu hedefler merkezi tarafından sunulan çeşitli eğitim programları yürütülür: Görsel Sanatlar Kariyer Sanat ve İletişim, Grafik Tasarımı Master veya Usta Multimedya ve internet yanısıra Grafik Tasarım çeşitli meslek kursları Master, web Grafik tasarım, Fotoğrafçılık ve Dijital video, tipografik tasarım, Grafik tasarım, Editoryal tasarım, Ambalaj tasarımı ...

Konumlar

  • Spain Online

    Spain Online, İspanya

sorular