We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy

Tanıtım

IBA hakkında

IBA International Business Academy , gerçek dünyada çalışan yüksek öğrenim programları geliştirmekte ve sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanında 85'in üzerinde denizaşırı ortak kurumla, ülkenin en uluslararası odaklı iş akademilerinden biriyiz.

Gerçekler

IBA:

  • 1.430 tam zamanlı öğrenci
  • 3.200 yarı zamanlı öğrenci

Biz sunuyoruz

IBA, AP, Professional Lisans ve yüksek lisans seviyelerinde, finans, satış ve pazarlama, iletişim, teknoloji ve web, üretim ve yönetim gibi alanlarda yükseköğretim programları sunmaktadır.

Ek olarak, geniş bir alandaki iş arayanlar için 6 haftalık kursların yanı sıra, becerilerini geliştirmek isteyen iş adamlarına çeşitli eğitimler ve kısa kurslar sunuyoruz.

İşe yarayan eğitim

IBA olarak, gerçek dünyada çalışan ve hem şirketler hem de insanlar için değer yaratan eğitim programları geliştirme ve sunma konusunda tutkuluyuz.

Programlarda teoriyi vakalar ve projeler bazında, iş dünyası ile işbirliği içinde - standart stajlarla veya bir şirketteki yetişkin öğrencilerin normal çalışma günlerine dayanan pratik becerilerle birleştiriyoruz.

IBA ayrıca Danimarka'da ve yurt dışında da çok sayıda şirket ve ortak kurumla işbirliği içinde araştırma, inovasyon ve geliştirmeye odaklanmaktadır.

122329_fac.jpg

Yeni, modern bina nehrin hemen aşağısında, öğrencilere harika bir çalışma ortamı sunuyor.

Ortaklar

IBA, Çin, Güney Kore, Brezilya ve Amerika gibi denizaşırı ülkelerden veya uzak ülkelerden İngiltere, Fransa, İspanya ve Romanya gibi Avrupa ülkelerine kadar dünya genelinde 85'ten fazla üniversite ve kurumla çalışmaktadır.

Uluslararası İşletme Okulları Ağı'nın (NIBS) aktif üyesiyiz. Çalışma gezileri, öğrenci ve çalışan değişimlerinin yanı sıra konferanslar ve geliştirme projeleri de bu uluslararası ortaklar ağı aracılığıyla düzenlenir. IBA öğrencileri ayrıca uluslararası vaka yarışmalarına katılırlar.

IBA'nın Master programları Leeds Beckett Üniversitesi ve Coventry Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir. Uluslararası ortak üniversitelerimizin birçoğu IBA öğrencilerine yükseköğretim programlarına doğrudan erişim sunar.

IBA Erasmus Tüzüğü'ne sahiptir. Bu nedenle, ortak kurumlarımızdan bireysel öğrenciler, Danimarkalı öğrencilerimizin, çalışmalarının bir parçası olarak yurtdışı gezisini dahil etmek için birçok fırsata sahip olduğu gibi, değişim öğrencileri olarak kabul edilirler.

122330_fac2.jpg

Rakamlarla IBA

Toplamda IBA, yılda yaklaşık 4.700 öğrenciye sahiptir - 1.500 tam zamanlı öğrenci ve 3.200 öğrenci mesleki gelişim kurslarında temsil edilmektedir.

Öğrenciler hem Danimarka'dan hem de yurtdışından geliyor, heyecan verici, çekici ve uluslararası bir öğrenci ortamının temelini oluşturuyor.

Çalışanlar

IBA'nın yaklaşık 120 kadrolu çalışanı ve 80 serbest öğretmen ve öğretim görevlisi vardır.

Konumlar

  • Kolding

    Havneparken 1, 6000, Kolding

sorular