Keystone logo

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

A logo

Tanıtım

EAN Bu aktarılır eğitim süreçlerinin ve hizmetlerin sosyal ve kültürel alaka özel dikkat, analiz bir eğitim topluluk oluştururlar tartışmak, yansıtmak ve Yönetim Bilimleri hakkında bilgi üretmek niyetinde bir üniversitedir topluma.

Misyonu sosyal sorumluluk ve sosyal ve ekonomik kalkınma yönetimi yaklaşımı katkıda bilgi üretimine dayalı bir sistem kullanarak, değişen ve küresel bağlamlarda projeler kurşun yetkili profesyoneller girişimcileri yetiştirmektir.

Onlar eylem ilkeleri şunlardır:

İnsancıl eğitim. Eğitim önerisi toplumsal bağlamı önemi. kalite, yenilik ve içerme bir projenin yapımında çoğul katılımı. toplumun ve piyasanın taleplerine cevap.

Onlar öncelikli değerler şunlardır:

aşk sipariş tanık Kıdemli ruhu azim dayanışma mükemmellik

Onların vizyonu üretken sektör ortaklığı ile ekonomik ve sosyal kalkınmasına yenilikçi bilgi ilgili üreten, profesyoneller girişimcilerin eğitim kurumu lideri olmaktır.

kabul

Business School Arjantin Graduate Institute dikte yarışları yılda iki kez başlatın: Nisan ve Ağustos. Pozisyonlar sınırlıdır ve onlar Kayıt sıkı sırayla verilir.

Times kursları bu nedenle, seçimler tamamlandıktan ölçüde azalır, kota bazında sunulan ve.

Kayıt için rezervasyon seçtiğiniz kariyer başlamadan önce bir yıla kadar yapılabilir.

dokümantasyon gereklidir

fotokopileri DNI 2 fotoğraf 4 renk x 4 Çalışmaları Belgesi noter tasdikli fotokopisi. uygun fiziksel.

Bizim yerlerde yakınında iseniz, kurum yaklaşım ve özgün sunulan belgeleri, kimlik ve Öğrenci Hizmetleri Merkezimizi fotokopi olabilir. Eğer kırsal kesimde yaşıyorsanız, noter huzurunda tasdik fotokopilerini mail atabilirsiniz.

Ek giriş şartları

bir eğitim kurumu Advisor ile bir söyleşi Carrera akademik yetkilileri ile Freshmen gününe katılın.

İşçi web

amaçlarından biri öğrencileri profesyonel dünya yerleştirilmeden IUEAN kolaylaştırmaktır. Bu amaçla, her hafta yeni bir iş teklifi sunan Web Laboral adında bir platform var. Öğrenciler CV'nizi upload ve gençler gelen yönetici pozisyonlarında kadar farklı aramalar için başvuruda bulunabilirler. IUEAN öğrencilerin ilgi alanında ve sonunda ilk araçlar edinebilirler bir staj programı vardır işgücü piyasasına ilk adımlarını almak isteyenler için Öte yandan, gözlemlemek amacıyla şirket tarafından değerlendirilir onların sonrası gelişim.

Konumlar

  • Sede Centro: Av. Córdoba 1690 Capital Federal Sede Zona Norte: Av. Santa Fé 2162 Martínez, , Buenos Aires

sorular