Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

Tanıtım

Neyi farklı yapıyoruz

İÜ Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, yepyeni bir yaklaşımla Lisans, Yüksek Lisans ve MBA dereceleri için kaliteli programlar sunmaktadır. Öğrenimlerini yerinde tamamlamak isteyen ancak aynı zamanda tüm programlarımızı uzaktan eğitim için çevrimiçi olarak sunan öğrenciler için kampüsler kurduk. Hikayemizdeki en son gelişme: Uygun öğrenciler hem çevrimiçi hem de kampüs içi çalışmaları birleştirebilir ve ikisi arasında geçiş yapabilir. Bu şekilde, öğrencilerin kişisel ve profesyonel düzeyde gelişmelerini sağlıyor ve geleceğe yönelik, esnek çalışmalarla kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı oluyoruz.

Vimeo'da IU'dan IU International ile deneyimler .

Görevimiz

Bizi harekete geçiren, sizi harekete geçiren şeydir: Programlarımızı ve kurslarımızı kaliteden ödün vermeden mümkün olduğunca esnek ve yenilikçi olacak şekilde tasarlıyoruz. Mükemmel öğrenci hizmetlerine ve profesyonel tavsiyeye odaklanmanın yanı sıra uzman uzmanlık ve yenilikçi öğrenme materyalleri sunuyoruz. Programlarımız, mezunları uluslararası iş dünyasına hazırlamak için konuya özel bilgi ve sosyal becerilerin etkili bir şekilde aktarılmasıyla karakterize edilir.

IU: Küresel pazarın taleplerine uygun

IU'da okumak, küresel bir ortamda kariyer yapmayı mümkün kılar ve dünyanın her yerinden gelen öğrencileri memnuniyetle karşılarız. Uluslararası düzeyde geçerli eğitim içeriği ile sizi uluslararası kariyerinize hazırlıyoruz ve hem genel yönetim modülleri hem de konuya özel içerik için size uluslararası bir bakış açısı sağlamaya özen gösteriyoruz. Yeni nesil profesyonelleri küresel ticarete hazırlamak için yaptığımız her şeye uluslararası zihniyetimizi aktarıyoruz.

Mezunlarımızın %94'ü mezun olduktan sonraki ilk üç ayda iş bulmakta ve iki yıl sonra ortalama %80'i yönetim sorumluluğuna sahip olmaktadır. Bu mükemmel sonuçlar, mesleki uzmanlığı öğretmeye ek olarak, sosyal ve kültürlerarası yeterliliği eğitmeye odaklandığımız gerçeğine dayanmaktadır. IU, mezunlarıyla ve inşa ettikleri etkileyici kariyerlerle gurur duyuyor.

  • Dünya çapında akredite ve tanınmış: Kariyerinizi bir Avrupa derecesi ile yükseltin
  • Uygun fiyatlı dereceler: %75'e varan burs kazanın
  • Esnek ödeme seçenekleri: Stressiz ve kolay!

İki Derece, Avantajı İkiye Katlar

IU Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (IU), size derecenizi iki kurum tarafından onaylatma şansı vermek için London South Bank Üniversitesi ile ortaklık kurdu. Bu seçeneği tercih ettiğinizde, IU'dan hem Almanya hem de İngiliz derecesi ile mezun olacaksınız ve bu da size büyük bir kariyer artışı sağlayacaktır! Bu fırsat, ekstra eğitim kursları veya seyahat olmadan gelir.

Ücretsiz Web Semineri ve Soru-Cevap

Web Semineri: IU ile Çevrimiçi Çalışma 15:00 - 15:45 (CEST)

Sıralamalar

Akreditasyon ve Sıralamalar

akredite

İÜ Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, EQAR, FIBAA, Alman Akreditasyon Konseyi, Alman Bilim ve Beşeri Bilimler Konseyi ve WES Kanada'dan sistem akreditasyonu almıştır. Bu, derslerinin, öğretim kadrosunun ve öğretim materyallerinin hepsinin kendileri için belirlenmiş katı standartlara uyduğu ve artık kendi programlarını akredite edebilecekleri anlamına gelir.

Cambridge Assessment International Education / Lise Diploma Çalışması Pathway .

IU, Cambridge International'ın lise diplomasının Pathway ilk çevrimiçi üniversite ortağıdır. IU, Cambridge ile çalışarak öğrencilere bir yandan lisans eğitimi alırken bir yandan da lise diplomalarını tamamlamaları için özel bir şans sunuyor. Lisans eğitiminiz için gerekli olduğu için bu lise diploma kursları ücretsizdir. Çalışma Pathway lisans kurslarınızın yanı sıra aldığınız 150 saatlik bir iş yükü ile 12 aylık benzersiz bir kurstur. Pathway sonsuz sayıda yeniden girilebilen bir sınavla sona erer.

Ödüllü.

Mevcut CHE sıralamasında (2020-2022), İÜ, "Genel Çalışma Koşulları", "Öğretim Görevlileri ile İletişim", "Sunulan Çalışma Programları", "Sınavlar", "Çalışma Organizasyonu" ve "Pratik Uygulama" kategorilerinde İşletme alanının başında yer almaktadır. Oryantasyon", 25 kategoriden toplam altısını kazanmak ve 300'den fazla kurumun herhangi birinden daha fazla üst kategori sıralaması elde etmek. IU, çevrimiçi öğrenim için 5 yıldız derecesi ve QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report'ta 100 üzerinden 99 puan alarak böyle bir sıralamayı alan ilk Alman üniversitesi oldu. Ayrıca FIBAA Dijital Mükemmellik için Premium Mührü aldı ve Geleceğe Yönelik Olma, Bilgi Yönetimi, Öğretim Kalite Güvencesi gibi kategoriler dahil olmak üzere 23 kriterden 15'inde başarılı oldu ve notu önümüzdeki beş yıl boyunca elinde tuttu. Kendini işine adamış bir akademik kadroya ve öğrencilerin eğitimleri boyunca desteklenmesini sağlayan eğitimli çalışma koçlarına sahip olduğu göz önüne alındığında, Alman Tüketici Araştırmaları Derneği'nden 2022 DtGV Hizmet Ödülü'nü alan tek eğitim sağlayıcısıdır.

bağlandı.

İÜ, İşletme Mezunları Derneği, Çevrimiçi Öğrenme Konsorsiyumu, AASCB ve UNESCO'nun Küresel Eğitim Koalisyonu üyesidir. Bu üyelikler onlara diğer kurumlar, şirketler ve STK'ların yanı sıra birinci sınıf derece programları ve yaşam boyu öğrenme geliştirme kursları ile bağlantılar sağlar. En son teknolojiden yararlanan IU, ihtiyacı olan öğrencilerin eğitimlerine devam etmelerine ve yaşam boyu öğrenmeyi sürdürmelerine yardımcı olur.

Konumlar

  • Bad Honnef, Almanya

sorular