Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Jagaad Academy

Jagaad Academy

Jagaad Academy

Tanıtım

Jagaad Academy , ön uç ve arka uç geliştirme konusunda yarı zamanlı, tamamen uygulamalı canlı çevrimiçi kurslar sağlayan çevrimiçi, küresel bir eğitim kampıdır. Jagaad Academy en çok talep gören teknoloji yığınlarını öğretmeye ve ekip çalışması, problem çözme, liderlik, etkili iletişim, uyarlanabilirlik ve çok daha fazlasını içeren bir zihniyet geliştirmeye odaklanır.

Ön Uç Geliştirme eğitim kampı, HTML, CSS, JavaScript, React, Next.js, Redux, SCSS, TypeScript, Git, Figma ve duyarlı web tasarımı dahil olmak üzere çeşitli konuları kapsar. Arka Uç Geliştirme Eğitim Kampı, PHP, nesne yönelimli programlama, çerçeveler, ilişkisel veritabanları, Git ve web hizmetleri gibi konuları kapsar. Kurs boyunca öğrenciler portföylerine eklemek için sunucu tarafı uygulamalar geliştireceklerdir.

Jagaad Academy hem yeni gelenleri hem de daha önce kodlama deneyimi olan bireyleri sıcak bir şekilde karşılıyor. Kabul prosedürü, mantıksal ve teknik bir yetenek sınavını, bir İngilizce yeterlilik sınavını ve isteğe bağlı bir İK görüşmesini kapsayan rehberli bir çevrimiçi kayıt süreci aracılığıyla gerçekleştirilir.

Jagaad Academy , öğrencilerine 1:1 zorlu beceriler koçluğu, kişiselleştirilmiş kariyer koçluğu ve öğrencileri gerçek sektördeki zorluklara hazırlamak için ağ oluşturma fırsatları dahil olmak üzere kapsamlı kariyer hizmetleri sunmaktadır. Jagaad Academy , ihtiyaçlarınızı karşılamak için peşin ödeme, taksit planları ve kurs sonrası ödeme dahil olmak üzere çeşitli ödeme seçenekleri sunar. Kariyerinize teknoloji sektöründe hızlı bir başlangıç yapmaya hazır mısınız? Jagaad Academy , standart bir çevrimiçi kurs olmanın ötesinde, portföyünüzü ve CV'nizi oluşturma konusunda değerli destek sunarak kariyerinize doğru yolda başlamanızı sağlar. Daha fazla ayrıntı için web sitemizi ziyaret edin.

Öğrenci Görüşleri

sorular