Keystone logo
John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

Tanıtım

John Jay Online, dünyanın her yerinden John Jay College'da bir derece, sertifika ve profesyonel gelişim programlarına bağlanabileceğiniz yerdir. Eğitiminize devam etmek veya kariyerinizi ilerletmekle ilgileniyorsanız, ihtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı karşılayabilecek çevrimiçi programlarımız var. Okula dönmenin önemli bir karar olduğunu ve okula "çevrimiçi" dönmenin sizin için de yeni olabileceğini biliyoruz. John Jay'in Çevrimiçi ekip üyeleri, kararınızda size yardımcı olmak için her zaman telefon veya e-posta yoluyla ulaşılabilir olacaktır. Sorularınızı yanıtlamak ve başvuru sürecinde ve ötesinde size rehberlik etmek için yanınızda olacağız.

İster bir yüksek lisans derecesi alıyor olun, ister profesyonel çalışmalar yoluyla kariyerinizi ilerletmek istiyor olun, John Jay Online'da sunulan programları düşünün. Ceza adaleti, kamu yönetimi, güvenlik yönetimi, ülke güvenliği, soruşturma psikolojisi, modern polislik ve kanun uygulama liderliğindeki örnek saygınlığımız size son teknoloji, akıllı ve zorlayıcı bir eğitim verecektir. Öğrenci destek hizmetlerimiz ve kayıt destek ekiplerimiz, makul öğrenim ücretimizle birlikte, size birinci sınıf bir sosyal adalet kurumunda eğitim alma fırsatı verecektir. Bir fark yarat. New York Şehir Üniversitesi John Jay Ceza Hukuku Koleji'nden bir derece kazanın ve adalet için çalışan 60.000'den fazla John Jay College mezunundan oluşan küresel bir mezunlar ağı arasında yer alın.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • New York

    West 59th Street,524, 10019, New York

    sorular