We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Tanıtım

Kelley School, kendi gerçek başarınıza doğru ilerlemeye odaklanmış üst düzey bir iş eğitimi sunmaktadır.

Kelley School of Business'da kariyer ivmesi yaratma işinde bulunuyoruz. Öğrencilerimiz başarılı olmak için yetenek, büyümek için alçakgönüllülük ve sebat azim var. Bu ruh - sadece elit Kelley Okulu'nun sunabileceği bir eğitim ile birleştiğinde - yeni zorluklarla başa çıkabilmek için gerekli bilgi ve becerilerle mezunlara, olumlu değişimleri mümkün kılmaya ve örgütlerine ilk günden itibaren katkıda bulunmaya başlar.

Öğretim üyelerimiz, öğrencilerimizin en iyilerini isterler ve alırlar. Kelley öğrencileri sonuçların nasıl sürüleceğini öğrenirler. Bu kalite, istisnai akademik müfredatımıza, lisansüstü kariyer hizmetlerimizin itibarına ve üst düzey bir işletme okulu olarak global konumumuza yansımaktadır.

74119_74086_KelleyDirectOnlineSchoolprofilepageimage_students.jpg


Günümüzün yoğun profesyonelleri için tasarlanan Kelley çevrimiçi dereceleri, kariyer hedeflerinizi sürdürürken size seçenekler sunar.


Kelley'in zorlu müfredatı, MBA veya çevrimiçi MS derecesi kazanmak isteyen meşgul profesyoneller için çalışan esnek, interaktif bir biçimde sunulmaktadır.

Kelley Direct'in her yönü günümüzün yoğun profesyonelleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Programlama ve diploma tamamlamadaki nihai esneklikten, kurslarımızın nasıl sunulduğuna kadar. Yerleşik fakülte ve kanıtlanmış teknoloji platformumuz, yerleşik Kelley Connect Weeks ve küresel daldırma fırsatları ile hem profesörlere, hem de sınıf arkadaşlarınıza ve dünyaya, hem sanal sınıf ortamında hem de kişisel olarak katılımınızı sağlayacaktır.

76198_OnlineMBA1USNewsrankingsimage.JPG
76199_Financialtimes2018image.JPG

Konumlar

  • USA Online

    USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

sorular