We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Tanıtım

Wesleyan hakkında

Kentucky Wesleyan Bir Bakışta

 • Yer: Ohio Nehri üzerindeki bir şehir olan Owensboro, Kentucky'de bulunuyoruz . KWC, Evansville, Indiana'dan Nashville'in 2 saat kuzeyinde, Tennessee'nin Louisville kentinin 2 saat batısında, Missouri'nin St. Louis kentinin 4 saat doğusunda Indiana'nın sadece 40 dakika doğusundadır. Daviess County, 94.000 kişiye ev sahipliği yapıyor.

 • Akademisyenler: Kentucky Wesleyan College , 29 binbaşı ve 13 tane ön profesyonel müfredat sunar. Öğrenci-öğretim üyemiz oranı 12: 1'dir.

 • 2015 Sonbaharının Ortalama Freshman Profili: ACT = 22, SAT = 980 (Eleştirel Okuma ve Matematik), GPA = 3.27. Lise mezuniyet sınıfının en yüksek yüzde 25'inin üçte birinden fazlası.

 • Fakülte: Fakültemizin yüzde 88'inden fazlası doktora derecesine sahiptir. veya terminal derecesi.

 • Birleşik Metodist İlişkisi: Kentucky Wesleyan College , Yüksek Öğretim Genel Kurulu Üniversite Senatosu tarafından onaylanmıştır.

 • Atletizm: Kentucky Wesleyan Panthers, NCAA Division II'de yarışıyor ve Great Midwestern Athletic Conference'ın üyeleri. Intercollegiate erkek takımları arasında beyzbol, basketbol, ​​kros, atletizm, golf, futbol ve futbol yer alır. Kadınlar basketbol, ​​kros, atletizm, golf, futbol, ​​voleybol, tenis ve voleybolda yarışmaktadır.

Görevimiz

İşte misyonumuz: Kentucky Wesleyan College , Birleşik Metodist Kilisesi ile ortaklaşa, hayatta başarıya ulaşmak için öğrencileri entelektüel, manevi ve fiziksel olarak besleyen ve hazırlayan bir liberal sanat eğitimi veriyor.

Peki bunun anlamı nedir? 150 yıldan uzun bir süredir, liberal sanat geleneğinde öğrencilere hizmet veriyoruz ve 150 yıl boyunca Kentucky Wesleyan'da öğrenciler, eleştirel düşünmeyi, etkin iletişim kurmayı ve karmaşık bir dünyada hızla dünyayı değiştirmeyi öğrenecekler.

Her öğrencinin başarısı bizim önceliğimizdir. Sunduğumuz her ders ve kampüsteki her deneyim sizi bir hedefe götürüyor - mezuniyet.

Yeni bir öğrenci olarak, kampüse geldiğiniz gün kişiselleştirilmiş bir yolculuğa başlayacaksınız. Akademik, sosyal ve ders dışı hedeflerle üniversite başarısı için eşsiz bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Sınıfın içinde ve dışında, refahınıza ve uzun vadeli başarılarınıza bağlı sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun teşvik edilmesini deneyimleyeceksiniz ve canlı, davetkar kampüsümüz size heyecan verici sosyal hizmet ve liderlik fırsatları sunacaktır.

Wesleyan Yolu

Kentucky Wesleyan'da ders kitabının, bilgisayar ekranının veya yazılı sınavın çok ötesine geçen bir eğitime inanıyoruz. Gelecek neslin liderleri, dünyamızın genel başarısında ilişkilerin ne kadar önemli olduğunun geniş bir bakış açısı ile eğitilmiş olanlardır.

Sonuç olarak, öğrenmenin ve yaşamanın “Wesleyan Yolu” na inanıyoruz. Wesleyan Yolu, yaptığımız her şeye dahil ettiğimiz dört ilkeye dayanır:

 1. HONOR ile her şeyi yaparız.

 1. Her zaman DİĞER DESTEK VERİYORUZ .

 1. BÜTÜNLÜĞÜ YARATACAKTIR.

 1. Mesih'te HER DİĞER SEVİYORUZ .

Wesleyan Yolu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Akreditasyon

Kentucky Wesleyan College , kolejler Yüksekokullar ve Okullar Komisyonu tarafından lisans derecesi vermek için akredite edilmiştir.

Kentucky Wesleyan College akreditasyonu ile ilgili sorular için Kolejler Komisyonu, 1866 Güney Lane, Decatur, Gürcistan 30033-4097, telefon 404-679-4500, http://www.SACSCOC.org adresinden başvurun.

Konumlar

 • Owensboro

  Frederica Street,3000, 42301, Owensboro

sorular