Keystone logo
Kepler College - Astrological Education

Kepler College - Astrological Education

Kepler College - Astrological Education

Tanıtım

Kepler astrologlar için eğitim fırsatlarını iyileştirmek için bir rüya olarak başladı. Başlangıçta bu, bir liberal sanat programına gömülü astrolojik çalışmaları içeren 4 yıllık bir kolej şeklini aldı. Kolej, farklı kültürlerden ve dönemlerden gelen tekniklerin bir araştırmasını sunmak için özel çalışma kursları içeriyordu.

Öğrencilerimize ve destekçilerimize verdiğimiz söz, Kepler'in birincil hedefine devam edeceğidir: astrolojinin geniş alanıyla ilgilenen herkes için yüksek kaliteli bir eğitim fırsatı sağlamak ve farklı zaman dilimlerinde ve farklı kültürlerde nasıl uygulandığını ... günümüz.

Kepler, hem öğrenci hem de öğretmen olarak Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerinden ve dünyanın her yerinden çok sayıda insanı cezbetmektedir. Öğrencilerimiz dünya standartlarında bir astroloji eğitimi istedikleri için geliyorlar. Öğretmenlerimiz, alanında uzman oldukları ve uzmanlıklarını aktarma şansını sevdikleri için Kepler'e geliyorlar. Mütevelli Heyetimiz, dünya standartlarında astroloji eğitimi için bir kurumun sürdürülmesine ve kurulmasına aktif olarak katılmak istedikleri için geliyor.

Konumlar

  • Lynnwood

    4630 200th Street SW, St H | Lynnwood, WA 98036, WA 98036, Lynnwood

    sorular