Keystone logo
Key West University

Key West University

Key West University

Tanıtım

hakkında

Günümüzün hızlı küresel iş ortamında, yaşam boyu öğrenmeye başlamak, becerilerinizin işverenler için geçerli kalmasını sağlamak açısından çok önemlidir.

Çevrimiçi öğrenme teknolojisi ve mobil cihazlar, bir zaman yönetimi perspektifinden, daha önce hiç olmadığı kadar, daha ekonomik ve daha esnek bir şekilde takip etmektedir.

Key West University küçük ortalama sınıf büyüklüğü (15 öğrenci) ve Kişisel Öğrenme Danışmanları, her öğrencinin çalışmalarını tamamlamak için ihtiyaç duydukları bireysel desteği almasını sağlar.

KWU öğretim üyeleri ve personeli, öğrencilerimizin akademik ve kariyer başarısının en önemli önceliğimiz olduğuna inanmaktadır.

Kathleen Zabelina, Kampüs Direktörü

Key West University","author_url":"","source":""}" alt="152256_152137_universityprofile.jpg" />

152256_152137_universityprofile.jpg

Tarihçe

Key West University (KWU)% 100 online bir üniversitedir.

Üniversite, 40 yılı aşkın deneyime sahip bir grup uluslararası iş ve eğitim uzmanı tarafından kuruldu.

Küresel iş dünyasıyla olan bağları, öğrencilerin hem iş dünyasında hem de hukukta başarılı kariyerleri inşa etmek için ihtiyaç duydukları becerilerin güçlü bir şekilde anlaşılmasını sağlar.

Misyon

Key West University (KWU) misyonu, öğrencileri günümüzün hızlı küresel iş ortamında değer verdiği beceri ve yetkinliklerle donatmak için yenilikçi bir şekilde düşünen ve işbirliği yapan bir akademik akademisyen ve endüstri uzmanları topluluğu oluşturmaktır.

Vizyon ve Amaç

 • Kalite
  KWU, ilgili bir küresel eğitim deneyimi sağlamaya kararlıdır.
 • Ödenebilirlik
  KWU eğitim teklifleri, geniş bir yelpazedeki öğrencilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için fiyatlandırılır.
 • Bütünlük
  Öğrenciler ve öğretim üyeleri iş dünyasına taşınacak KWU deneyimleri boyunca yüksek etik standartlarını korumak için çaba göstereceklerdir.
 • Kariyer Odaklı Eğitim
  Bizim müfredatlarımız, günümüzün hızlı küresel iş ortamında işverenlerin değer verdiği pratik becerilerle donatmayı amaçlıyor.
 • Bireysel Destek
  Her öğrencinin, eğitimlerini tamamlamak için onları motive eden bir Kişisel Öğrenme Danışmanı olacaktır.
 • Yerel ve Küresel Uzmanlık
  Program eğitmenlerinin yaklaşık yüzde yetmişi (% 70) ABD merkezli iken, yüzde 30'u (% 30) uluslararası öğretim üyesidir. KWU fakültesinin çeşitli becerileri, akademik ve profesyonel deneyimi üniversitemizin misyonunu desteklemektedir. Fakülte ve personel, işverenlerin küresel işgücünde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları yeterlilik ve bilgi ile donatmak için birbirleriyle yakın bir şekilde çalışır.

KWU, Florida Eğitim Bakanlığı tarafından № 5988 Lisansı altında lisanslanmıştır.

Konumlar

 • Jacksonville

  10151 Deerwood Park Blvd Building 200, Suite 250, 32256, Jacksonville

sorular