Keystone logo
Keystone College Online

Keystone College Online

Keystone College Online

Tanıtım

kariyer ve aile taleplerini dengeleme zor olabilir. at Keystone College biz eğitim hedefleri, geleneksel 15 haftalık dönem boyunca, bizim gün, akşam, ya da hafta sonu biçimlerinden herhangi biri aracılığıyla sınıfları alarak, sanal sınıf bir karışımı ve geleneksel sınıf yoluyla yapılabilir inanıyoruz.

bazen e-öğrenme olarak adlandırılan Çevrimiçi öğrenme, uzaktan eğitim şeklidir. Uzaktan eğitim internet üzerinden teslim edilir ve bir web tarayıcısı olan herhangi bir bilgisayardan ulaşılabilir. Her zaman, her yerde, sen bir atama tamamlamak bir sınıf arkadaşı ile sohbet ya da profesör soru sormak için sanal sınıfa giriş yapabilirsiniz.

Uzaktan eğitim olabilir

Asenkron - Size kolaylık her zaman veya yerde teslim Senkron - Eğer belirli bir zamanda çevrimiçi

Beklentiler

iş planı ya da aile taahhütleri kampüste derslere katılmak için izin vermez Online kurslar sizin için idealdir.

Evinizin konforunda derslerine katılabilir Sen denemeler, sınavlar, sınavlar, araştırma ve grup projeleri içerebilir atamaları için tarihler karşılamak bekleniyor. Sen On-line tartışmalar ve etkinliklere katılması bekleniyor. Bir online öğrenme olması için öz-disiplin ve motivasyona sahip olmalıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • La Plume

    Keystone College, PO Box 50, One College Green

    programlar

    sorular