We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
King's College London Online

King's College London Online

King's College London Online

Tanıtım

Neden King's Online?

Aynı kalite. Aynı akademik titizlik. Esnek bir şekilde teslim edilir.

King's College London, dünyanın en prestijli üniversiteleri arasında yer almaktadır.

Dünya lideri araştırmamız öğretme yaklaşımımızın kalbidir ve bu, çevrimiçi kurslarımız için de geçerlidir.

Çevrimiçi kurslarımız, kampüs içi kurslarımızla aynı seçkin akademisyenler tarafından verilmektedir - tek fark esnek teslimat şeklidir. Öğrenme, öğrencilerimiz için en uygun zamanda ve yerde yapılır.

Kurslar, videolar, çevrimiçi kısa sınavlar, tartışma forumları ve çevrimiçi okumalar gibi çeşitli etkinlikler kullanılarak çevrimiçi izleyiciler için özel olarak tasarlanmıştır.

King's Online öğrencileri, kütüphane hizmetlerine erişim, akademik yazma becerileri, danışmanlık ve kariyer danışmanlığı gibi çalışmaları boyunca aynı öğrenci kaynaklarından ve desteklerinden yararlanmaktadır.

King's Online öğrencileri ayrıca dünyanın dört bir yanından diğer King Online öğrencilerin bir ağıyla işbirliği yapma şansına da sahipler. Mezun olduktan sonra, King's Online öğrencileri dünyadaki iyi bağlantılı ve aktif mezunlar ağımıza katılırlar.

King, lisansüstü istihdam edilebilirlik konusunda yüksek rütbelere sahiptir ve öğrencilerin kendileri için doğru kariyer yolunu bulmalarına yardımcı olacak özel bir kariyer hizmetine sahiptir. Ek olarak, çevrimiçi bir kursu tamamlamanın, dünyadaki kuruluşlar tarafından yüksek talep gören kilit istihdam edilebilirlik becerilerini göstermesi.

Konumlar

  • London

    Strand, WC2R 2LS, London

sorular