We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Kirtland Community College

Kirtland Community College

Kirtland Community College

Tanıtım

Kirtland Community College , daha iyi bir işe, yeni bir işe, kariyere veya ileri bir dereceye ulaşmak için neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için harika bir yerdir. Sonunda dört yıllık bir kolej veya üniversiteye transfer olmak, işyerinizde ilerlemek, yeni bir kariyere başlamak istiyorsanız Kirtland sizin için mükemmeldir.

Kirtland Community College , yaklaşık 2.500 mil kareyi kapsayan ve tüm Ogemaw, Oscoda, Roscommon ve Crawford ilçelerine ve çevredeki beş ilave ilçenin bir kısmına hizmet veren Michigan eyaletindeki coğrafi olarak en büyük topluluk kolejidir. Ayrıca, çok sayıda çevrimiçi kurs seçeneğinin mevcudiyeti, öğrenciler için daha fazla esneklik ve seçenek sağlar. Kirtland'da sektörde güncel eğitim yöntemlerini, en son yazılımları, teknolojileri ve araçları bulacak ve gerçek dünya deneyimi olan eğitmenlerden öğreneceksiniz.

Konumlar

 • Grayling

  West 4 Mile Road,4800, 49738, Grayling

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular