Keystone logo
Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Tanıtım

İş dünyasının, hükümetin ve toplumun bağlantı noktasında gelişmek için benzersiz bir konuma sahip olan Kogod'da, iş dünyasının anlamlı değişim için bir güç olduğuna inanıyoruz. Amerikan Üniversitesi, kamu hizmeti, disiplinler arası eğitim, uluslararası katılım ve araştırmaya olan güçlü bağlılığıyla tanınmaktadır. Üniversite kampüsü, Columbia Bölgesi'nin Kuzeybatı kısmındaki bir yerleşim bölgesinde, Tenleytown Metro İstasyonu'na bir milden daha yakın bir mesafede ve birçok büyükelçilik, devlet kurumu, uluslararası kurum, STK, kar amacı gütmeyen kuruluş ve şirkete yakın bir konumda yer almaktadır. Kogod İşletme Okulu (Kogod) 1955'te kuruldu.

Yıllar boyunca Kogod, Amerikan Üniversitesi'nin güçlü itibarından yararlanarak, özel sektör ve kamu hizmeti arasındaki bağlantıyla ilgilenen öğrencilere birçok fırsat sunarak civardaki çeşitli organizasyonlara erişim olanağı sağladı. 1979 yılında okula, cömert desteği nedeniyle başarılı bir emlak geliştiricisi olan mezun Robert P. Kogod'un adı verildi. David Marchick, Ağustos 2022'den bu yana Kogod'un dekanı olarak görev yapıyor.

Başka hiçbir yerde elde edemeyeceğiniz erişim ve fırsatlara sahibiz. Kogod'un Washington DC'deki konumu ve dünya çapındaki bağlantıları, başka hiçbir yerde bulamayacağınız kişisel ve profesyonel fırsatlara erişebileceğiniz anlamına gelir. Ve küçük sınıf mevcutlarımızla, profesörleriniz ve akranlarınızla ömür boyu sürecek anlamlı ilişkiler kurabileceksiniz. US News & World Report tarafından 2021'in En İyi Çevrimiçi Lisansüstü Programları kategorisinde 16. sırada yer alan ve Washington DC'nin kalbinde yer alan bu program, çevrimiçi olarak öğretilen titiz ancak esnek programlarla hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size güç veriyor.

Konumlar

  • District of Columbia

    Massachusetts Avenue Northwest, 4400, 20016, District of Columbia

sorular