Keystone logo
Los Angeles College of Music

Los Angeles College of Music

Los Angeles College of Music

Tanıtım

Müzik Los Angeles Koleji (LACM) Müzik lider olmak için hazırlar ve Lisans ve Ön dereceler ve Müzik Performans, Music Production, şarkı yazma Diploma programları, Görsel Medya ve Müzik İş için Besteleme sunuyor. müzik ve eğlence endüstrilerinin merkezinde yer alan fakülte nesil ilham için bir tutku ile şimdiki lider müzik profesyonellerden oluşmaktadır. kolej top müzik okullarından biri bugün yapma profesyonel müzisyenler değil, sadece akranları ile gerçek dünya oyun durumların önemli sayıda sunar. öğrencilerin beden kim birlikte ortak samimi ve destekleyici bir ortamda, kayıt oluşturmak Günümüzün rekabetçi müzik sektöründe gerçekleştirmek ve pazar çığır açan müzik öğrenmek için dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli öğrencilerin oluşmaktadır.

(Eski adıyla LAMA, Los Angeles Müzik Akademisi olarak da bilinir.)

LACM Müzik Okulları Ulusal Birliği (NASM) tarafından akredite edilmiştir.

Müzik LA Koleji geçtiğimiz günlerde TheBestSchools.org tarafından "ABD'de 20 En İyi Müzik Konservatuvarlar" biri seçildi. Müzik Bard College Konservatuarı, McNally Smith, Müzik Colburn Konservatuarı ve Müzisyenler Enstitüsü yukarıdaki sayı 16 olarak sıralama web sitesi listelenen LACM. sıralamasında listelenen çağdaş müzik programları, LACM West Coast 1. sırada yer alıyor.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Pasadena

    Los Angeles College of Music | 300 South Fair Oaks Ave., 91105 , Pasadena

sorular