Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Tanıtım

Lübnan Amerikan Üniversitesi'nden Çevrimiçi Dereceler

Lübnan Amerikan Üniversitesi'nden (LAU) alacağınız çevrimiçi bir dereceyle kariyerinizi geliştirin. Yenilikçi programlarımız, seçtiğiniz kariyerde başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz eğitimi sunar ve sınırsız fırsatların kapılarını açar.
Öğrencinin konumu veya sosyoekonomik geçmişi ne olursa olsun, erişilebilir bir yüksek öğrenim deneyimi sağlayan, küresel olarak çeşitlilik gösteren ve kültürel açıdan zengin bir öğrenme topluluğu yaratma taahhüdüyle LAU, potansiyelinize ulaşabileceğiniz yerdir. %100 çevrimiçi bir öğrenci olarak, akademik mükemmelliği ve farklı bir küresel bakış açısına sahip modern bir müfredatı deneyimleyebilirsiniz.
Lübnan Amerikan Üniversitesi, New York Eyaleti Üniversitesi Mütevelli Heyeti'nin tüzüğü altında faaliyet göstermektedir ve New England Yüksek Öğrenim Komisyonu (NECHE) tarafından akredite edilmiştir. %100 çevrimiçi programları, New York Eyaleti Eğitim Departmanından kurul onayı almıştır; bu, kurs müfredatının diğer ABD Üniversitelerinin akademik kriterlerini karşıladığı anlamına gelir.

Programlarımızı Keşfedin

Hızlandırılmış, Kariyer Odaklı Çevrimiçi Programlar

Küresel İşletme Yönetiminde MBA çevrimiçi

Dünya çapındaki kariyerlerde etkili, etik bir iş lideri olarak başarıya hazırlanın. Çevrimiçi MBA, yenilikçi, ileri düzeyde bir işletme eğitimi sunmak için çağdaş öğretim yaklaşımlarını, benzersiz öğrenme deneyimlerini ve çeşitli seçmeli seçenekleri birleştirir. Çoğu öğrenci diplomalarını iki yılda tamamlar, ancak dersleri iki katına çıkarabileceğiniz ve 12-14 ayda mezun olabileceğiniz hızlandırılmış bir eğitim seçeneği de mevcuttur.
İş Analitiğinde Çevrimiçi MBA
Talep edilen iş analitiği rollerine hazırlanmak için analitik ile işletme yönetimi arasındaki boşluğu doldurun. İş Analitiğindeki çevrimiçi MBA, sizi kariyerinizi ilerletmek ve günümüz dünyasında hayati önem taşıyan stratejik, problem çözme ve karar verme becerileri kazanmak için gerekli teknik beceri ve bilgilerle donatır. Önceden analitik deneyimine gerek yoktur. Kurslarınızı iki katına çıkarabileceğiniz ve yalnızca 12-14 ayda mezun olabileceğiniz hızlandırılmış bir çalışma seçeneği mevcuttur.

Sağlık Yönetiminde Çevrimiçi MBA

Sağlık Yönetimi alanında çevrimiçi MBA derecesi, sürekli değişen sağlık alanında istatistikleri, verileri ve girişimciliği araştırır. Ek olarak, derece, kariyerinizde hemen uygulayabileceğiniz olağanüstü yönetim becerileri kazanırken seçtiğiniz çalışma alanını keşfetmenize olanak tanıyan çeşitli, çevrimiçi seçmeli seçenekler sunar. Derecenizi iki yılda tamamlayın ve sağlık yönetimi alanında küresel bir lider olun.
Çevrimiçi MS Uygulamalı Yapay Zeka
Yapay zeka tekniklerini uygulamak, değerlendirmek ve geliştirilmesine katkıda bulunmak için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı kazanın. Program yalnızca iki yılda tamamlanabilir ve kabul için daha önce yapay zeka teknolojisi deneyimi gerekmemektedir. Bir öğrenci olarak, programınıza uyacak şekilde tasarlanmış sanal bir sınıfta gerçek yapay zeka teknolojisi deneyimine sahip fakülteden çevrimiçi eğitim alacaksınız.

Bilgisayar Bilimlerinde Çevrimiçi MS

Orta Doğu ve ötesinde hızla büyüyen teknoloji alanında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz en ileri becerileri geliştirin. Veri analitiği, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi konularda ileri düzeyde bilgi sahibi olacak ve öğrendiklerinizi çeşitli küresel bağlamlarda uygulayacaksınız.
Çevrimiçi MS Uluslararası İnşaat Yönetimi
Büyüyen küresel inşaat pazarında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz ileri inşaat sektörü yönetimi bilgisini geliştirin. Diğer inşaat yönetimi programlarından farklı olarak, bu derece uluslararası odaklıdır. Genişleyen küresel inşaat pazarına odaklanan kapsamlı bir program sunmak için coğrafi ve kültürel olarak benzersiz bir konumdayız.

Çevrimiçi Siber Güvenlik Sertifikası

Bu sertifika, temel kavram ve ilkeleri yeni teknolojiler ve çözümlerle birleştirerek BT profesyonellerine gelişmiş eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Temel kriptografi, ağ güvenliği ve bilgisayar adli bilişimi ile ilgili temel konular hakkında pratik bir anlayış kazanacaksınız.

Çevrimiçi Yapay Zeka ve Veri Bilimi Sertifikası

Yalnızca altı ayda yapay zeka ve veri bilimi alanında uzmanlık bilgisi edinin. Sertifika programı aracılığıyla kazanılan dokuz kredi, Üniversitenin Bilgisayar Bilimleri alanındaki çevrimiçi Yüksek Lisans programına uygulanabilir. Deneyimli ve çeşitli öğretim üyeleri tarafından öğretilen derinlemesine bir müfredatı keşfedecek ve yüksek lisans programındaki öğrencilerle ağ kuracaksınız.

Hızlı gerçekler

 • THE Dünya Üniversite Sıralamasında 2024 Lübnan'daki 1. üniversiteyle berabere kaldı
 • THE 2023 Dünya Üniversite Sıralamasına göre Lübnan'da uluslararası görünüm açısından 1 numara
 • 2023 Arap Bölgesi QS Üniversite Sıralamasına göre Arap Dünyasında 22. sırada
 • QS Mezun İstihdam Sıralaması 2022'ye göre Lübnan'da mezun istihdam edilebilirliği açısından 2. sırada
 • % 100 çevrimiçi derece
 • Dünya çapında 46.000 mezun

Neden Lübnan Amerikan Üniversitesi?

Akademik mükemmellik taahhüdü ile öğrencilerimizi başarıya giden yolu bulmaları için güçlendiriyoruz. Seçkin öğretim üyelerimiz ve çeşitli öğrenci nüfusumuz, tüm dünyaya yayılan rekabetçi ve şefkatli bir topluluk oluşturur.

 • Küresel Olarak Farklı ToplulukHerkes için erişilebilir eğitim sağlayan çeşitli ve kültürel açıdan zengin bir topluluk yaratmaya kararlıyız.
 • Modern MüfredatModern eğitim yöntemleri ve endüstri bilgisine sahip öğrenme deneyimleri sayesinde, kariyerinizde ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerilerle mezun olacaksınız.
 • Değerli FakülteFakültemiz, değerli sektör uzmanlığını ve ilgili deneyimi çevrimiçi sınıfa getirerek ve bire bir destek sağlayarak öğretim, araştırma ve toplum hizmetinde mükemmeldir.
 • Kariyer hazırlığıTutkunuzu bulmanızı ve LAU'nun girişimci ruhunu benimsemenizi öneririz. LAU mezunları yüksek oranda istihdam edilebilir durumdadır ve mezunların% 82'si derece tamamlandıktan sonraki bir yıl içinde iş bulmaktadır.Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Esnek Çevrimiçi ÖğrenmeDestekleyici akademik topluluğumuza katılın, eğitmenlerinizle bağlantı kurun ve dünyanın her yerinden öğrencilerle ağ kurun. Çevrimiçi programlarımız, başarı için ihtiyacınız olan esneklikle kampüs içi tekliflerle aynı akademik kaliteyi sunar.

Her şeyin merkezinde olun.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Lebanon

  Lebanon, Lübnan

  • New York

   New York, Amerika Birleşik Devletleri

   sorular