Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Tanıtım

Lübnan Amerikan Üniversitesinden Çevrimiçi Dereceler

Lübnan Amerikan Üniversitesi'nden çevrimiçi bir derece ile kariyerinizi ilerletin. Yenilikçi programlarımız, seçtiğiniz ilerlemede başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz eğitimi sunar ve sınırsız fırsatlara kapı açar.

Öğrencinin bulunduğu yer veya sosyoekonomik geçmişi ne olursa olsun, erişilebilir bir yüksek öğrenim deneyimi sağlayan, küresel olarak çeşitliliğe sahip ve kültürel açıdan zengin bir öğrenme topluluğu yaratma taahhüdü ile LAU, potansiyelinize ulaşabileceğiniz yerdir. Bir Lübnan Amerikan Üniversitesi öğrencisi olarak, akademik mükemmelliği ve küresel bir bakış açısıyla modern bir müfredatı deneyimleyebilirsiniz.

Lübnan Amerikan Üniversitesi, New York Eyalet Üniversitesi Mütevelli Heyeti'nin bir tüzüğü altında faaliyet göstermektedir ve New England Yüksek Öğretim Komisyonu (NECHE)tarafından akredite edilmiştir. %100 çevrimiçi programları, New York Eyaleti Eğitim Departmanından yönetim kurulu onayı aldı, bu da kurs müfredatının diğer ABD Üniversitelerinin akademik kriterlerini karşıladığı anlamına geliyor.

Programlarımızı Keşfedin

Hızlandırılmış, Kariyer Odaklı Online Programlar

Küresel İşletme Yönetiminde MBA çevrimiçi

Lübnan Amerikan Üniversitesi'nde Küresel İşletme Yönetimi MBA (çevrimiçi) hem çalışan profesyonellere hem de yeni mezunlara iş ve yaşam taleplerini karşılarken ileri bir dereceyi tamamlama esnekliği sunar. MBA programınızı dünyanın dört bir yanından meslektaşlarınızla çevrimiçi olarak tamamlayacak ve modern iş liderliğinin taleplerine ve zorluklarına hazır olarak mezun olacaksınız.

İş Analitiğinde Çevrimiçi MBA

İşletme ve yönetim1 alanında Lübnan'da 1 numara olan Lübnan Amerikan Üniversitesi, talep gören iş analitiği rollerine hazırlanmak için analitik ve işletme yönetimi arasındaki boşluğu doldurmanıza yardımcı olur. Business Analytics'teki çevrimiçi MBA, kariyerinizi ilerletmek ve günümüz dünyasında hayati önem taşıyan stratejik, problem çözme ve karar verme becerilerini kazanmak için sizi gerekli teknik beceriler ve bilgilerle donatır. Önceden analitik deneyimi gerekmez.

Çevrimiçi MS Uygulamalı Yapay Zeka

Çevrimiçi Uygulamalı Yapay Zeka Yüksek Lisans derecesi, AI tekniklerinin geliştirilmesine uygulamanız, değerlendirmeniz ve katkıda bulunmanız için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı sunar. Program sadece iki yılda tamamlanabilir ve kabul için önceden herhangi bir yapay zeka teknolojisi deneyimi gerekmez. Bir öğrenci olarak, kişisel programınıza uyacak şekilde tasarlanmış sanal bir sınıfta gerçek yapay zeka teknolojisi deneyimiyle fakülteden çevrimiçi olarak öğreneceksiniz.

Bilgisayar Bilimlerinde Çevrimiçi MS

Bilgisayar Bilimi alanındaki esnek Çevrimiçi Yüksek Lisans, Orta Doğu ve ötesinde hızla büyüyen teknoloji alanında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz en ileri beceri setlerini sunar. Veri analitiği, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi konularda gelişmiş bir anlayış kazanacak ve öğrendiklerinizi çeşitli küresel bağlamlarda uygulayacaksınız.

Çevrimiçi MS Uluslararası İnşaat Yönetimi

Büyüyen küresel inşaat pazarında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz gelişmiş inşaat sektörü yönetimi bilgisini geliştirin. Diğer inşaat yönetimi programlarının aksine, bu derece uluslararası odaklıdır. Genişleyen küresel inşaat pazarına odaklanan kapsamlı bir program sunmak için coğrafi ve kültürel olarak benzersiz bir konuma sahibiz.

Çevrimiçi Siber Güvenlik Sertifikası

Bu sertifika , temel kavramları ve ilkeleri yeni teknolojilere ve çözümlere maruz kalma ile birleştirerek BT uzmanlarına gelişmiş eğitim sağlamak için tasarlanmıştır. Temel kriptografi, ağ güvenliği ve bilgisayar adli tıp ile ilgili temel konularda pratik bir anlayış kazanacaksınız.

Çevrimiçi Yapay Zeka ve Veri Bilimi Sertifikası

Sadece altı ayda yapay zeka ve veri biliminde uzmanlaşmış bilgi edinin. Sertifika programı aracılığıyla kazanılan dokuz kredi, Üniversitenin Bilgisayar Bilimleri alanında çevrimiçi yüksek lisans programına uygulanabilir. Deneyimli ve çeşitli öğretim üyeleri tarafından öğretilen derinlemesine bir müfredatı keşfedecek ve yüksek lisans programındaki öğrencilerle ağ kuracaksınız.

Hızlı gerçekler

 • #2 içinde Lübnan1
 • %100 çevrimiçi dereceler
 • Dünya çapında 46.000 mezun

Neden Lübnan Amerikan Üniversitesi?

Akademik mükemmellik taahhüdü yoluyla öğrencilerimize başarıya giden yolu bulmaları için güç veriyoruz. Seçkin öğretim üyelerimiz ve çeşitli öğrenci popülasyonumuz, dünyayı kapsayan rekabetçi ve ilgili bir topluluk oluşturur.

Küresel Çeşitliliğe Sahip Topluluk

Herkes için erişilebilir eğitim sağlayan, çeşitlilik içeren ve kültürel açıdan zengin bir topluluk oluşturmaya kararlıyız.

Modern Müfredat

Modern öğretim yöntemleri ve endüstri bilgili öğrenme deneyimleri sayesinde, kariyerinizde ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerilerle mezun olacaksınız.

Seçkin Fakülte

Fakültemiz öğretim, araştırma ve toplum hizmetinde üstün başarı göstererek, değerli endüstri uzmanlığını ve ilgili deneyimi çevrimiçi sınıfa getirir ve bire bir destek sağlar.

Kariyer hazırlığı

Sizi tutkunuzu bulmaya ve LAU'nun girişimci ruhunu kucaklamaya teşvik ediyoruz. LAU mezunları yüksek oranda istihdam edilebilir olup, mezunların %82'si dereceyi tamamladıktan sonraki bir yıl içinde iş bulmaktadır.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Esnek Çevrimiçi Öğrenme

Destekleyici akademik topluluğumuza katılın, eğitmenlerinizle bağlantı kurun ve dünyanın her yerinden öğrencilerle ağ kurun. Çevrimiçi programlarımız, başarı için ihtiyaç duyduğunuz esneklikle birlikte kampüs içi programlarla aynı akademik kaliteyi sunar.

Her şeyin merkezinde olun

kaynaklar

1Dünya Üniversite Sıralaması 2023. Times Higher Education. href="https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Lebanon

  Lebanon, Lübnan

  • New York

   New York, Amerika Birleşik Devletleri

   sorular