Keystone logo
Les Roches

Les Roches

Les Roches

Tanıtım

Sırada ne var: Ağırlama Yönetiminde MBA sonrası yaşam04-21 Ekim, Pazartesi, 13:00 - 14:00 CESTSırada ne var: Ağırlama Yönetiminde PGD'den sonraki yaşam05-Ekim-21, Salı, 13:00 - 14:00 CESTLüks Turizm için Pazarlama ve Yönetimde Yüksek Lisans Sonrası Hayat06-21 Ekim, Çarşamba, 13:00 - 14:00 CESTUluslararası Otel İşletmeciliğinde Executive Master'dan Sonra Yaşam07-Ekim-21, Perşembe, 13:00 - 14:00 CESTUluslararası Otel İşletmeciliğinde Yüksek Lisans Sonrası Hayat08-21 Ekim, Cuma, 13:00 - 14:00 CESTSanal açık gün - UG programları15-21 Ekim, Cuma, 13:00 - 14:30 CESTSanal açık gün - PG programları22-21 Ekim, Cuma, 13:00 - 14:30 CEST

Biz kimiz, ne yapıyoruz

Üç uluslararası kampüs, yüzden fazla milliyet bizimle birlikte çalışıyor - "Küresel Otelcilik Eğitimi" dediğimizde gerçekten bunu kastediyoruz.

İster lisans ister yüksek lisans programları arıyor olun, Les Roches , yenilik ve girişimcilik konusunda bir bükülme ile akademik titizlik sunar.

Kampüslerimiz benzersiz şekilde kompakt ve özenli ortamlardır; İsviçre tarzı, uygulamalı öğrenim ve küçük sınıf büyüklüklerine olan bağlılığımız, çalışma sürenizin her dakikasını en iyi şekilde değerlendireceğiniz anlamına gelir.

Ve mezun olduğunuzda talep görebileceksiniz: Kariyer arayan öğrencilerimizin% 94'ünün mezun olduklarında bir veya daha fazla iş teklifi var.

Les Roches , öğrencilerimizi küresel otelcilik endüstrisinde üst düzey bir kariyere hazırlamaya kararlıdır.

Vizyon

Küresel Otelcilik Eğitiminde Vizyoner Liderler, geleceğin dünyasını korkusuzca şekillendiriyor.

Misyon

Sürdürülebilir bir geleceği şekillendirme yeteneği ve özgüveniyle, küresel otelcilik sektöründe geleceğin liderlerini geliştirmek için kozmopolit bir öğrenim topluluğunu katalize etmek

Kampüs Özellikleri

Crans-Montana Kampüsü

Güzel İsviçre Alpleri'nde, dünyaca ünlü Crans-Montana kayak merkezine yakın bir yerde bulunan amiral gemisi kampüsümüz, geleneği en son yeniliklerle harmanlamaktadır.

Les Roches Crans–Montana, son teknoloji bir konaklama eğitimi ortamıdır.

Çalışma mutfakları ve barların yanı sıra bir oda bölümü gösteri alanı içeren pratik öğrenim tesislerimize kendinizi tamamen kaptırabilirsiniz.

Modern öğretim ortamları akademik çalışmalarınızı destekler. Ayrıca İnovasyon Laboratuarımızda ve dijital medya stüdyomuzda girişimcilik becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Kampüste, çok çeşitli sağlıklı yemekler ve lezzetli içecekler sunan beş restoran ve iki bar bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz ayrıca kendi yüksek profilli etkinliklerini düzenleyerek öğrenirler. Kültürel Gece, Konukseverliğin Geleceği Zirvesi, Şaraplar Dünyası Fuarı, Açık Mikrofon Gecesi, Les Roches Yetenekli, Çevre Festivali bu merakla beklenen etkinliklerden sadece birkaçı.

Marbella Kampüsü

Dünyaca ünlü lüks bir tatil köyü olan Marbella, yaşayan bir konukseverlik sınıfıdır. Kampüsümüz, Akdeniz havasıyla dolu, güneşte öpülen, yüksek teknolojili bir öğrenme ortamıdır.

Les Roches Marbella'da dört profesyonel eğitim mutfağı, ayrıca bir gösteri barı, ön büro, temizlik ofisi ve otel odası bulunmaktadır.

Akademik tesisler arasında Apple teknolojisi ile donatılmış sınıf, Mac Lab ve Les Roches Crans-Montana ile gerçek zamanlı bağlantıya sahip 158 kapasiteli bir oditoryum bulunmaktadır.

Profesyonel kadrolu okul kütüphanesi 6.000'den fazla kitap ve profesyonel yayın içerirken, öğrenciler ayrıca 135.000'den fazla e-Kitap, ayrıca binlerce çevrimiçi yayın ve akademik makale içeren bir çevrimiçi kütüphaneye erişebilir.

İyi, sağlıklı yemek, Les Roches Marbella'da çok ciddiye aldığımız bir şeydir. Kampüs, açık büfeden 'a la carte' yemeğe kadar değişen dört restorana sahiptir.

Ayrıca tüm öğrencilerimiz, tenis kortları, spor salonu ve havuz içeren yakındaki Manolo Santana Raket Kulübü'ne ücretsiz erişim hakkına sahiptir.

Şangay Kampüsü

İsviçre misafirperverliği eğitimi, heyecan verici Asya ile Şangay kampüsümüzde buluşuyor. Les Roches Jin Jiang, üniversite ortamında birinci sınıf tesisler ve teknoloji sunar.

Modern, geniş kampüsümüz, öğrencilerin işbirliği yapmaları ve uygulamalı deneyim kazanmaları için geniş bir alan ile son teknoloji bir öğrenme ortamı sağlar.

Öğrenciler, SMART Board interaktif yazı tahtaları, bir bilgisayar laboratuvarı, bir gösteri mutfağı, bir oda bölümü gösteri alanı ve bir oditoryum ile donatılmış sınıflara erişebilir. Kampüs kütüphanesi, geniş bir kitap, profesyonel dergi ve görsel-işitsel materyal koleksiyonu içerirken, öğrenciler ayrıca araştırma için binlerce çevrimiçi dergi ve yayına erişebilir.

Bir misafirperverlik okulu olarak doğal olarak yemeği ciddiye alıyoruz. Öğrenciler, çeşitli Çin yemekleri ve uluslararası yemekler sunan beş kampüs içi yemek mekanında lezzetli ve sağlıklı yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Les Roches size dünyayı açar. Üç kampüsümüzde (İsviçre'de Crans-Montana, İspanya'da Marbella ve Çin'de Şangay) gerçek anlamda küresel bir eğitim deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Crans-Montana kampüsümüzde, İsviçre Alpleri'nin kalbinde gelenek ve yenilik buluşuyor. Marbella'da kendinizi güneşli, Akdeniz esintili lüks konukseverlik için sıcak bir noktaya kaptıracaksınız. Ve Les Roches Jin Jiang'da, Şanghay Normal Üniversitesi'nin geniş kampüsünü paylaşan geleneksel bir üniversite ortamında en son tesisleri ve teknolojiyi bulacaksınız.

Programlarımızdan birini evinizin rahatlığında veya ofisinizin rahatlığında uzaktan başlatmaya karar verirseniz, kampüs deneyimini size getireceğiz.

Alpler'in temiz havasının ortasında, Les Roches Crans-Montana'daki öğrenciler dağ evi tarzı konforlu yurtlarda yaşarlar. Tek kişilik ve paylaşımlı çift kişilik odalar arasında seçim yapabilirsiniz; tümü sınıflarınıza yürüme mesafesindedir. Açık kampüs ayrıca arkadaşlarla sohbet etmek ve grup projeleri üzerinde çalışmak için çok sayıda ortak alan sunar.

Les Roches Marbella öğrenci yurdu, ana kampüs binasının yanında yer almaktadır. En-suite banyolar, çalışma masaları ve klima içeren bir dizi tek kişilik, çift kişilik veya üç kişilik oda seçenekleri sunar.

Şangay'da öğrencilerimiz, ana kampüs binasına 10 dakikalık ücretsiz servis yolculuğu mesafesindeki sakin ve rahat Palm Beach konutunda yaşarlar. Çoğu ortak iki yatak odalı, en-suite daireler ve tek kişilik odalar da mevcuttur.

  Öğrenci Görüşleri

  Neden Les Roches'de eğitim almalısınız?

  • Les Roches'tan bir derece, küresel bir kariyer için pasaportunuzdur. Sadece konaklama sektöründe değil, işverenlerin empatiye, yaratıcılığa, liderliğe ve kültürel akıcılığa değer verdiği tüm sektörlerde.
  • İsviçre tarzı, uygulamalı öğrenime olan bağlılığımızla dünya çapında tanınan Les Roches, önde gelen uluslararası otelcilik okulları arasında benzersizdir. Küçük sınıflar ve düşük öğrenci-öğretim üyesi oranı, kampüs topluluğumuzun bir aile gibi hissetmesini sağlar. Başarıya giden kendi yolunuzu çizerken, eğitiminize son derece kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz.
  • Gerçek dünya deneyimi, buradaki eğitiminizde önemli bir rol oynar. Profesyonel stajlar, iş saha gezileri ve danışmanlık projeleri size öğrendiklerinizi uygulama, yeni içgörüler edinme ve sektör ağınızı büyütme şansı verir, böylece en iyi kariyer fırsatları için donanımlı bir şekilde mezun olursunuz.

  Ödüller & Akreditasyonlar

  küresel ilk 3: işveren itibarı

  Konuya Göre QS Dünya Üniversite Sıralaması (2021)

  New England Yüksek Öğrenim Komisyonu

  akredite

  valais kantonu eğitim bakanlığı

  Derece Veren Kurum Olarak Tanındı

  SHanghai eğitim değerlendirme derneği

  akredite

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  Les Roches inovasyon ve girişimcilik yaptığımız her şeyin içinden geçiyor. Birinci sınıf kampüslerimizin tümü, profesyonel eğitim mutfakları, gösteri barları ve otel odaları dahil olmak üzere son teknolojiye sahip akademik tesislere ve sürükleyici, pratik öğrenme ortamlarına sahiptir.

  Yeni başlatılan Spark İnovasyon Küremiz, öğrencilerimizi en ileri konaklama inovasyonuna her zamankinden daha da yaklaştırıyor. Spark, Crans-Montana ve Marbella kampüslerimizde sunulan özel ön kuluçka ve kuluçka hizmetleri aracılığıyla yeni konseptlerin ve yeni, çığır açıcı iş fikirlerinin hayata geçirilmesine yardımcı oluyor.

  Bir otelcilik okulu olarak yemeği de ciddiye alıyoruz. Kampüs içi restoranlarımızda ve yeme-içme tesislerimizde lezzetli, sağlıklı yemeklerin tadını çıkaracaksınız. Genel sağlığınız, spor salonları ve fitness tesislerinin yanı sıra hemşireler ve danışmanlardan oluşan özel Sağlık ve Refah Ekibimize erişim yoluyla daha da desteklenir.

  Les Roches'ta inovasyon ve girişimcilik, yaptığımız her şeyin içinden geçer. Birinci sınıf kampüslerimizin tümü, son teknoloji akademik tesislere ve profesyonel eğitim mutfakları, gösteri barları ve otel odaları dahil olmak üzere sürükleyici, pratik öğrenme ortamlarına sahiptir.

  Yeni lanse edilen Spark Innovation Sphere, öğrencilerimizi en son misafirperverlik inovasyonuna her zamankinden daha fazla yaklaştırıyor. Spark, Crans-Montana ve Marbella kampüslerimizde sunulan özel ön kuluçka ve kuluçka hizmetleri aracılığıyla yeni kavramların ve yeni yıkıcı iş fikirlerinin hayata geçirilmesine yardımcı oluyor.

  Otelcilik okulu olarak yemeği de ciddiye alıyoruz. Kampüs içi restoranlarımızda ve yemek tesislerimizde lezzetli ve sağlıklı yemeklerin tadını çıkaracaksınız. Genel refahınız, spor salonlarına ve fitness tesislerine erişimin yanı sıra hemşireler ve danışmanlardan oluşan özel Sağlık ve Zindelik Ekibimiz aracılığıyla daha da desteklenir.

  Bir kulübe katılın. Bir spor yap. Bir etkinlik çalıştırın. Yeni bir şeye dalın. Bunlar, Les Roches'a katılabileceğiniz yollardan sadece birkaçı. Topluluk önünde konuşmadan şarap tadımı, sürdürülebilirlik, sanat, yardım, gastronomi ve daha fazlasına kadar Les Roches'ta tutkularınızı beslemenin yollarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Öğrencilerimiz ayrıca kendi yüksek profilli etkinliklerini düzenleyerek öğrenirler. Kültürel Gece, Misafirperverliğin Geleceği Zirvesi, World of Wines Fuarı, Açık Mikrofon Gecesi, Les Roches Got Talent ve Çevre Festivali kampüste merakla beklenen etkinliklerden sadece birkaçı.

  Kampüs dışında, İsviçre'de, İspanya'da veya Çin'de, üst düzey yemek, kültür, alışveriş ve açık hava etkinlikleri dahil keşfedilecek çok şey bulacaksınız. Nerede eğitim almayı seçerseniz seçin kendinizi Les Roches yaşam tarzına bırakın ve yeni kültürel deneyimlerin tadını çıkarın.

  Les Roches Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Crans-Montana

   Route des Moulinettes 2, Crans-Montana 3975 Randogne, Switzerland, , Crans-Montana

  • Marbella

   Carr. Istán, Km. 1, 29602 Marbella, Málaga, Spain, , Marbella

   • Shanghai

    Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100 Hai Si Road, Shanghai 201418 P.R. China, , Shanghai

    • Buona Vista area

     Route des Moulinettes 2, 3975, Buona Vista area

    sorular