Keystone logo
Liberty University

Liberty University

Liberty University

Tanıtım

Biz Kimiz

1971'de, Devrim Jerry Falwell dünya değişimini hayal etti. Her alanda, Tanrı'yı seven, başkalarına hizmet eden ve ne denirse en iyisi olan bir nesil profesyonel tasarladı. Bu eğitimin gerçekleşebileceği bir dağda bir üniversite gördü - ve inşa etmeye başladı. 50 yıldan kısa bir süre sonra, Liberty University , 17 kolej ve okul, 100.000'den fazla öğrenci ve sertifikadan doktora seviyesine kadar 600 çalışma programına sahip akredite bir özgürlükçü liberal sanat kurumudur. Bu programların 400'den fazlası, çevrimiçi programlarımız aracılığıyla dünya çapındaki öğrencilere sunulmaktadır.

Dahası, Liberty University pilotlar, danışmanlar, CEO'lar, hemşireler, öğretmenler, sanatçılar, kolluk kuvvetleri, papazlar eğitiyor - hemen hemen her alanda uzmanları, Tanrı'yı sevenler, topluluklarında başkalarına hizmet ediyorlar ve en iyi oldukları kişiler . Liberty University , Mesih için şampiyon yetiştiriyor .

Dünyayı Etkilemek

Akademik teori, araştırma ve uygulamalı eğitim arasındaki doğru dengeyi vurgulayan Liberty'nin eğitime olan benzersiz yaklaşımı, yalnızca seçtiğiniz mesleğinizde başarılı olmak için değil, aynı zamanda sürekli değişen bir pazarda uyum sağlamak ve gelişmek için hazırlıklı olabileceğiniz anlamına gelir.

Liberty University işinizi etik ve mükemmellik ile yapmak için donanımlı olacaksınız. Alanınızda ve başkalarına ilham veren lider türünde önemli bir katkıda bulunmanız için ihtiyaç duyduğunuz kritik düşünme, araştırma, veri analizi ve iletişim becerilerini kazanın.

Sıkı çalışma, cesaret ve dürüstlük inancımızı tanımlar, böylece öğrencileri yalnızca bir dereceye kadar donatmayız - dünyayı etkileyen Mesih için Şampiyonlar yetiştiririz.

Çevrimiçi Programlar - Misyonumuzun ve Kampüsümüzün Genişlemesi

Virginia'da gelişen bir üniversite için vizyon olarak başlayan şey şimdi dünyaya yayıldı. Çevrimiçi eğitim programları popülaritesini artırıyor, ancak Liberty University 1980'lerin ortasından bu yana uzaktan eğitimde yol açıyor . Çevrimiçi programımız 1985 yılında Liberty University Hayat Boyu Öğrenme Okulu olarak başladı çünkü uzaktan eğitim sayesinde birçok öğrencinin okula ilk kez okurken çalışabileceğini kabul ettik.

Uzaktan eğitim programlarımız yazışma kursları olarak başladı. Liberty, kurs içeriği yüklü VHS kasetlerini öğrencilere postalar ve öğrenciler bir proctor tarafından denetlenen ödev ve testlerde geri gönderirdi. 1990'ların sonlarının ve 2000'lerin başındaki internet patlaması, Liberty'nin yalnızca çevrimiçi olarak Christian kolej derece programları sunmasını mümkün kıldı.

Bugün, öğrenciler ders içeriğine çevrimiçi bir öğrenme platformu olan Blackboard ile erişmektedirler. Bir zamanlar Virginia kampüsümüze geri gönderilmesi gereken testler ve ödevler şimdi dünyadaki öğrencilerden çevrimiçi olarak sunuluyor. Liberty'nin son teknoloji ürünü dijital kaynakları, öğrencilerin sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmalarının yanı sıra 750.000'in üzerinde elektronik kitap, dergi ve hakemli makale dahil olmak üzere akademik kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Öğrenciler ayrıca Çevrimiçi Yazma Merkezi'ne ve çeşitli çevrimiçi öğrenci topluluklarına da erişebilirler.

Özgürlük kampüsünü Lynchburg, Va'de keşfe çıkmaya her zaman açığız. Kampüs içi yoğun etkinlikler, Giriş ve Başlama, çevrimiçi bir öğrenci olarak katılmak ve okulunuzla bağlantı kurmanız için fırsatlar sağlamak için harika etkinliklerdir. Ama bilmeseniz bile, burada inşa ettiğimiz en önemli şeyin değişmiş hayatlar olduğunu bilin - Liberty'de, uzaktan öğrenen ve on yıldan uzun bir süredir öğrenim, büyüme, uyum ve yenilikçilikten 30 yıldan faydalanacaksınız. çevrimiçi öğrencinin gereksinimlerinin araştırılması. Sizin için neyin önemli olduğunu öğrenmek için zaman harcadığımızdan emin olabilirsiniz.

Uygun fiyatta, Erişilebilirlik

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi kolej ve üniversite sayesinde hem esnek hem de uygun fiyatlı bir çevrimiçi program bulmak zor olabilir. Liberty University 'nin Çevrimiçi Programları size her ikisini de sunabilir!

Çevrimiçi programlarımız, BestColleges.com tarafından kalite, satın alınabilirlik ve erişilebilirlik açısından 2.100'den fazla çevrimiçi kolej ve üniversitenin ilk beşinde yer aldı.

1985'ten beri uzaktan eğitime öncülük ediyoruz ve çevrimiçi eğitime benzersiz ve kanıtlanmış bir yaklaşım sunuyoruz.

Akademik Kalite

Liberty University Online Programı sürekli olarak yeni eğitim ilerlemelerine ve artan derece kullanılabilirliğine yönelik çaba göstermektedir. Tutkularınıza ve kariyer hedeflerinize en iyi şekilde uyan bir dereceye kadar devam edebilmenizi istiyoruz.

Liberty University şunları sunar:

 • Seçim için 250'den fazla çevrimiçi lisans programları.
 • Konut programlarımızla aynı kalite standartları.
 • Mevcut endüstri uygulamalarını yansıtmak için tasarlanmış sürekli güncellenen ders içeriği.
 • Her alandaki liderlerden oluşan bir fakülte, sınıfa gerçek dünya deneyimi kazandırır.

Ulaşılabilirlik

Yoğun yaşamınıza bir dereceye kadar uymanın zor olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle size Liberty University derece tamamlama planınızı programınıza en uygun şekilde uyarlama olanağı sunuyoruz.

Kişisel ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için:

 • Çevrimiçi derecelerimizin çoğu% 100 çevrimiçi bir biçimde sunulmaktadır.
 • Çevrimiçi derece programları, yılda sekiz başlangıç tarihi olan sekiz haftalık bir alt dönem formatında sunulmaktadır.
 • Liberty'nin çevrimiçi lisans programlarının çoğu, çoğu program için oturum açma saati gerekmeden günün herhangi bir saatinde ödevleri tamamlama esnekliği sunar.
 • Liberty University , lisans programlarına kabul için standartlaştırılmış test puanları veya tam lise transkriptleri gerektirmez.

Ödenebilirlik

Liberty University sadece kaliteli eğitim vermekle kalmaz aynı zamanda uygun bir fiyatla öğrenim oranları sunar. Eğitiminiz için ödeme yapmanın yollarını bulmanın zor olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, ileri, akredite ve mükemmel bir eğitim sunarken, öğrenimin makul bir fiyata kalmasını sağlamaya çalıştık.

Top Online Christian Üniversitesinde Yolculuğunuza Başlamak İçin Bugün Başvurun!

Liberty University misyonuna katılın ve Hristiyan eğitiminin değerini kendiniz görün. Liberty University çevrimiçi üniversite lisans programlarından biriyle eğitiminize devam etme yolunda başlayın. Özgürlük, her şekilde, sizi yaşamın her alanında başarıya hazırlamaya adanmış, birinci sınıf bir yüksek öğrenim kurumudur.

Sıralama ve Ödüller

Amerika'daki 1. En İyi Çevrimiçi Üniversite
Altın Seviyesi - Farklılık Okulu
Virginia'daki En İyi Çevrimiçi Üniversite
Ülkedeki En İyi Online Christian College

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Lynchburg

  University Boulevard,1971, 24515, Lynchburg

sorular