Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

Tanıtım

LIBF, 140 yılı aşkın süredir İngiliz eğitiminde saygın bir isim olmuştur. Birleşik Krallık'taki ve uluslararası öğrencilere yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak lisans, yüksek lisans ve MBA derecesi kursları sağlarlar. Sektör profesyonellerinden oluşan bir fakülteye sahip daha küçük bir yüksek öğretim kurumu olan LIBF, kariyer yolculuğunuzda size yardımcı olmak için ideal bir konumdadır; dünya çapında binlerce öğrencinin tam da bunu yapmasına yardımcı oldu.

Kursları, gerçek hayattan örnek olay incelemelerinden alınan pratik becerilere güçlü bir vurgu yaparak işletme, yönetim, veri bilimi ve finans alanlarında bir kariyer için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlar. Ayrıca LIBF, en son haberleri içeren podcast kanalları, kariyer tavsiyeleri, finans ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle röportajlar ve ücretsiz web semineri oturumları gibi kaynaklar sunar.

Uzaktan eğitim nedir?

Uzaktan eğitim, uluslararası ve Birleşik Krallık merkezli öğrencilerin %100 esnek bir şekilde ve %100 çevrimiçi olarak bir LIBF derecesi için eğitim görmelerine olanak tanır. Kendi hızınızda çalışmak, öğrencilerin çalışmaları tam zamanlı bir işle veya diğer taahhütlerle birleştirmelerine olanak tanır.

Neden LIBF'de eğitim almalısınız?

LIBF, pratik ihtiyaçları karşılayan mükemmel öğretim konusunda bir üne sahiptir. Onlarla çalıştığınızda, başarılı kariyerlere sahip akademisyenlerden, öğreniminizi zenginleştirmek için deneyimlerini sizinle paylaşacak deneyimli sektör liderlerinden öğreneceksiniz. LIBF'e katıldığınızda, kariyerinizin herhangi bir aşamasında size destek verebilecek profesyonellerden ve mezunlardan oluşan küresel bir topluluğa katılırsınız.

LIBF'nin geçmişi nedir?

1879'da banka çalışanları için nitelik yoktu ve ilerlemek için çok az fırsat vardı. Küçük bir grup bankacılık uzmanı, becerileri ve deneyimleri için profesyonel tanınma ihtiyacıyla birleşerek, İngiltere ve Galler'de daha sonra LIBF olan ilk Bankacılar Enstitüsü'nü kurdu.

Bugün LIBF, dünyanın her yerindeki öğrencilere her yerde, çevrimiçi olarak esnek bir şekilde öğrenmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlıyor ve dünyada eğitim derecesi verme yetkilerine sahip tek profesyonel kuruluş. 120'den fazla ülkeyi kapsayan küresel bir öğrenci ve mezun topluluğuna sahiptirler.

LIBF ile Öğrenmenin Faydaları

Tamamen esnek öğrenme

Öğrenmeyi hayatınıza uydurun, ancak eğitmenlerinizden ve eğitmenlerinizden tam destek alarak esnek bir çevrimiçi yaklaşım kullanarak yapılandırılmış bir şekilde çalışın. Yarı zamanlı veya tam zamanlı öğrenin - kendi hızınızda, tamamen çevrimiçi, her yerde.

140 yılı aşkın uzmanlık

Uzmanlığınızı geleceğin becerileriyle yükseltin. Başarılı olmanıza ve kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olmak için LIBF, finans, işletme ve bankacılık alanlarındaki uzun eğitim geçmişini en güncel çevrimiçi öğrenme platformuyla birleştiriyor.

Yenilikçi kişiselleştirilmiş öğrenme

Kendi koşullarınıza göre öğrenin. Tam potansiyelinize ulaşmak ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan becerileri kazanın. Gelişmiş dijital öğrenme araçlarına ve pratik gerçek yaşam uzmanlığına erişimin yanı sıra desteğe de sahip olacaksınız.

Hırsını ödüllendirmek

Çevrimiçi öğrenme, yaşam tarzınıza uyan uygun fiyatlı, özel bir seçenektir. LIBF'nin çevrimiçi derecelerinin ücretleri, seçtiğiniz programın uzunluğuna yayılarak mali durumunuzu yönetmenizi kolaylaştırır.

LIBF çevrimiçi kursları

LIBF sekiz çevrimiçi derece programı sunar: dört lisans, üç yüksek lisans ve bir MBA. İster tam ister yarı zamanlı eğitim alın, esnek ödeme seçeneklerinden yararlanabilir ve ücretlerinizi seçtiğiniz eğitim süresi boyunca bölebilirsiniz. Uluslararası bir öğrenci olarak öğrenim ücretlerinizde %60'a varan indirime hak kazanabilirsiniz.

Lisans kursları

 • BSc (Hons) İşletme Yönetimi (toplam maliyet £10,403 veya yıllık yarı zamanlı £1,734 II)
 • BSc (Hons) Bilgisayar Bilimi (toplam maliyet £10,403 veya yılda £1,734 yarı zamanlı II)
 • BSc (Hons) Veri Bilimi (toplam maliyet £10,403 veya yıllık yarı zamanlı £1,734 II)
 • BSc (Hons) Uluslararası Yönetim (toplam maliyet £10,403 veya yıllık yarı zamanlı £1,734 II)

Master ve MBA kursları

 • Yüksek Lisans Yapay Zeka (yıllık yarı zamanlı maliyeti £2,681 II)
 • Yüksek Lisans Veri Bilimi (yıllık yarı zamanlı maliyeti £2,681 II)
 • Yüksek Lisans Yönetimi (yıllık yarı zamanlı maliyeti 2,681 £ II)
 • MBA (yıllık yarı zamanlı maliyeti 2.819 £ II)

* Fiyatlara burs dahildir.

**Fiyatlar başlangıç fiyatından başlamaktadır, kişiye özel teklif için kurumla iletişime geçiniz.

*** Ödemenin yıllık veya tamamı yapılması halinde ilave indirimler uygulanır.

Kursların süresi

Öğrenciler LIBF çevrimiçi kurslarını tam veya yarı zamanlı olarak alabilirler.

Bir lisans derecesi için çalışma süresi üç yıl iken, dört veya altı yıl süren iki esnek yarı zamanlı seçenek vardır. Benzer şekilde, yüksek lisans ve MBA dereceleri için tam zamanlı eğitim süresi 12 aydır, ancak bunları 18 ay veya iki yıl boyunca yarı zamanlı olarak alabilirsiniz.

kabul

Lisans dersleri:

 • A-Seviyesinde veya eşdeğerinde 2 konu. GCSE Matematik ve İngilizce Notu C (4) veya üzeri
 • İngilizce dili: IELTS Seviye 6 veya üstü, hiçbir unsuru 5.5'in altında (veya eşdeğeri)
 • İş deneyimi akademik niteliklere alternatif olarak değerlendirilebilir.

Yüksek Lisans ve MBA kursları:

 • Tanınmış bir kurumdan daha düşük ikinci sınıf onur derecesi (Sınıf C veya %50-59) ve üstü veya eşdeğeri. Yurtdışı yeterliliğinin ECCTIS (UK ENIC) aracılığıyla doğrulanması gerekecektir.
 • İngilizce dili: IELTS Seviye 6.5 veya üstü, hiçbir unsuru 6.0'ın altında (veya eşdeğeri)
 • İş deneyimi bir zorunluluk değildir ancak akademik niteliklere alternatif olarak değerlendirilebilir.

İngilizce dil gereksinimleri

 • IELTS: Seviye 6 veya üzeri
 • TOEFL: minimum 80 puan
 • Trinity College ISE: Minimum geçişte ISE III. Trinity College İMKB akademik sonuçlarının yalnızca iki yıl geçerli olduğunu lütfen unutmayın.
 • Duolingo İngilizce testi: minimum 95 puan. Duolingo'nun çevrimiçi İngilizce testine katılın. Yalnızca 45 ila 60 dakika sürer ve sonuçlarınızı iki gün içinde alırsınız. Daha sonra sertifikanızı LIBF'ye gönderebilirsiniz.
 • Cambridge Sertifikası: genel olarak minimum B notu.

Burslar ve fon sağlama

LIBF, Öğrenci Ofisi'nin kayıtlı bir sağlayıcısıdır.

Uluslararası öğrenciler öğrenim ücretlerinde %60'a varan indirimlerden yararlanabilirler. "

Konumlar

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  sorular