Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) İşletme Bilgi Sistemleri
LIBF Online

BSc (Hons) İşletme Bilgi Sistemleri

Online

36 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

GBP 20.805

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

LIBF'nin çevrimiçi BSc (Hons) İşletme Bilgi Sistemleri ile profesyonel yolunuzu iş ve teknolojinin kesişimine yönlendirin. Bu kapsamlı program, 'İşletme 101', 'Yönetim Muhasebesi', 'Dijital İş Modelleri' ve 'Veri Analitiği ve Büyük Veri' konularını kapsayan güçlü modüller içerir. Kariyer hedeflerinize uygun olarak 'İş Zekası' ve 'Siber Güvenlik' gibi seçmeli modüllerle öğreniminizi özelleştirebilirsiniz.

Bu derece ile, iş analizi ve veri yönetiminden BT danışmanlığı ve teknoloji girişimciliğine kadar çeşitli sektörlerde çok çeşitli roller için iyi hazırlanmış olacaksınız. LIBF'de iş içgörülerinin teknolojik yeniliklerle birleştiği bir geleceği kucaklayın.

LIBF'den BSc (Hons) İşletme Bilgi Sistemleri derecesi tamamen çevrimiçi olarak sunulur ve çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde hayatınıza entegre etmenize ve kendi hızınızda ilerlemenize olanak tanır. Özel çalışma koçları ve kariyer danışmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen öğretim üyeleri, öğrenciler, mezunlar ve uzmanlardan oluşan küresel bir topluluğun parçası olacaksınız.

LIBF ile öğrenmenin faydaları

Tamamen esnek öğrenme140 yılı aşkın uzmanlıkYenilikçi kişiselleştirilmiş öğrenmeHırsınızı ödüllendirmek
Öğrenmeyi hayatınıza sığdırın, ancak öğretim görevlilerinizden ve eğitmenlerinizden tam destek alarak esnek bir çevrimiçi yaklaşım kullanarak yapılandırılmış bir şekilde çalışın. Yarı zamanlı veya tam zamanlı - kendi hızınızda, tamamen çevrimiçi, her yerde öğrenin.Uzmanlığınızı geleceğin becerileriyle geliştirin. Başarılı olmanıza ve kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olmak için finans, işletme ve bankacılık alanlarındaki uzun eğitim geçmişimizi en güncel çevrimiçi öğrenme platformuyla birleştiriyoruz.Kendi şartlarınızla öğrenin. Tam potansiyelinize ulaşmak ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri kazanın. Desteğin yanı sıra gelişmiş dijital öğrenme araçlarına ve pratik gerçek yaşam uzmanlığına erişiminiz olacak.Uzaktan eğitim, yaşam tarzınıza uyan, uygun fiyatlı ve size özel bir seçenektir. Online derecemizin ücretleri, seçtiğiniz programın süresine yayılarak mali durumunuzu yönetmenizi kolaylaştırır.

Çevrimiçi dereceler

Uzaktan veya sanal öğrenme olarak da bilinen çevrimiçi öğrenme, günümüzün yoğun dünyasında sıklıkla ihtiyaç duyulan esnekliği sağlarken öğrencilerin derecelerini çevrimiçi olarak tamamlamalarına olanak tanır. LIBF'de, eğitmenlerle canlı oturumların ve akademik danışmanların sürekli desteğinin yanı sıra etkileşimli öğrenme araçlarını ve multimedya çalışma materyallerini kullanarak dersler veriyoruz. Öğretmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla kişisel bağlantınızı kaybetmeden, istediğiniz zaman ve yerde çalışma konusunda tam esnekliğe sahip olacaksınız.

Bizi ayıran üç F

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. Ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunuyoruz.

Esneklik: Ödeme seçeneklerimiz, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sağlar. Uygun Birleşik Krallık lisans öğrencileri devlet öğrenci kredilerine de erişebilir. Kendi kendini finanse eden öğrenciler aylık taksitler halinde veya yıllık olarak ödeme seçeneğine sahiptir.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular