Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) İşletme Yönetimi
LIBF Online

BSc (Hons) İşletme Yönetimi

Online

36 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1.734 / per year *

Uzaktan Eğitim

* burslu başlayan ve burs dahil fiyatlar. Kişiselleştirilmiş bir teklif için üniversiteyle iletişime geçin

Tanıtım

İşletme yönetimi becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? LIBF'den İşletme Yönetimi alanında lisans derecesi alarak uzmanlığınızı geliştirin.

İşverenlerin aradığı iş ve yönetim alanındaki bilgi ve becerileri geliştirerek, ister yurt içinde ister uluslararası alanda heyecan verici yeni fırsatların kilidini açın. Bilgi sahibi olmak ve kariyerinizi ilerletmek için akademisyenlerden, uzmanlardan ve öğrencilerden oluşan küresel bir çevrimiçi toplulukla bağlantı kurun. İşletme yönetimindeki hedeflerinize ulaşmak için LIBF'ye katılın.

LIBF ile, ileri düzey çevrimiçi öğrenme ve çalışmalarınız boyunca eksiksiz destek sayesinde işletme yönetiminde başarılı olacaksınız. En güncel bilgileri almak ve kariyerinizi ilerletmenin yeni yollarını keşfetmek için önde gelen akademisyenlerden, sektör uzmanlarından ve diğer öğrencilerden oluşan çevrimiçi bir toplulukla bağlantı kurun.

Neden LIBF?

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. LIBF ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunmaktadır.

Esneklik: LIBF, aylık taksitlerle veya ücret indirimi teşvikleriyle yıllık ödeme seçeneğiyle, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayan ödeme seçenekleri sunar.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular