Keystone logo
LIBF Online  B.Sc. (Hons) Veri Bilimi
LIBF Online

B.Sc. (Hons) Veri Bilimi

Online

36 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1.734 / per year *

Uzaktan Eğitim

* * Burs dahil ve başlayan fiyatlar. Kişiselleştirilmiş bir teklif için üniversiteyle iletişime geçin

Tanıtım

LIBF'nin çevrimiçi BSc Veri Bilimi programı ile heyecan verici ve hızlı ilerleyen veri bilimi alanında kariyerinize hızlı bir başlangıç yapın. Bu lisans derecesi, sizi şu anda çeşitli sektörlerde yüksek talep gören teorik uzmanlık ve pratik becerilerle donatmak için veri bilimi uzmanları tarafından tasarlanmıştır.

Bu esnek, çevrimiçi derece kursunu inceleyerek, gerçek dünyadaki durumlarda hızlı bir şekilde uygulanabilecek uzman analitik ve problem çözme becerileri geliştireceksiniz. Dünya artan dijitalleşmeye doğru ilerlemeye devam ederken, BSc Veri Bilimi programı dünya çapında bir dizi heyecan verici yeni kariyer yolu açabilir.

Neden LIBF?

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. LIBF ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunmaktadır.

Esneklik: LIBF, aylık taksitlerle veya ücret indirimi teşvikleriyle yıllık ödeme seçeneğiyle, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayan ödeme seçenekleri sunar.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular